Znáte Atkinsonovu dietu?

Chcete si udržovat štíhlou linii nebo shodit pár kilo? Na světě jsou snad miliony diet a každý člověk si tu svou upravuje podle sebe. Pak se ale těžko nachází nějaká opravdu funkční. My ovšem víme o takové, která je nejen účinná, ale smíte při ní jíst i maso či sýry.

Dieta, o které je řeč, se nazývá Atkinsonova. A nesouvisí nijak s představitelem populárního Mr. Beana Rowanem Atkinsonem. I když i on ji možná vyzkoušel, protože známými propagátorkami tohoto způsobu hubnutí jsou například herečky Jennifer Aniston či Catherine Zeta Jones. A jak je na nich vidět, zřejmě opravdu funguje. Můžete si zjistit více o Atkinsonově dietě a rovnou ji zkusit. Zakládá se na vysokém příjmu bílkovin, které obsahuje třeba maso či kvalitní sýry. Ale dopřávat si při ní můžete i kvalitní čokoládu s vysokým obsahem kakaa. Jen je třeba vyhýbat se sacharidům.

Chutné a zdravé recepty

Když už se rozhodnete hubnout, chce to začít vařit zdravě. Jenže vaše rodina si i dál bude chtít udržovat své zvyky a tučné večeře. Skloubit ovšem můžete obojí a uvařit správně jim i sobě. Objevte a připravte si chutné recepty, které vám zachutnají natolik, že už nebudete hledat jiné. A je jedno, jestli hodláte vařit už ověřená jídla a jen si chcete připomenout ingredience a postup, nebo hledáte něco nového a neobvyklého. Recepty prověřené stovkami zkušených kuchařek vás určitě nezklamou a zachutnají vám.

Vyšperkujte si domov

S fyzickou a duševní pohodou souvisí i prostředí, ve kterém žijete. Když není váš domov takový, jaký byste si ho představovali, nebudete v něm spokojení a projeví se to na vaší výkonnosti a úspěšnosti. Můžete to ale snadno změnit. Na webu Suprbydleni.cz najdete nepočítaně různých tipů, jak si dům či byt upravit, návody a rady vás krok za krokem provedou změnami a vaši blízcí zůstanou jen zírat v němém úžasu. A jakmile se vám bude dobře bydlet, začne jít skvěle i všechno ostatní.