Letošní dovolená? Řecko je výtečnou volbou!

Stále ještě nevíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Už jste byla v Řecku? Pokud ne, případně byste se chtěla do této země vrátit, jedná se nepochybně o perfektní řešení. Díky nabídkám Last Minute Řecko můžete navíc výrazně ušetřit!

 

5 tipů na letošní dovolenou v Řecku

Proč právě dovolená v Řecku? Tak především můžete volit z mnoha rozličných destinací. Řecko totiž není pouze část Balkánského poloostrova a Peloponés, ale patří k němu rovněž celá řada přilehlých ostrovů. Lze si tak vybrat dovolenou přesně dle svých představ. Kam můžete kupříkladu vyrazit?

  • Olympská riviéra je místem, kde se snoubí překrásná příroda s antickou mytologií. Prožijte tedy i Vy onu neopakovatelnou atmosféru opředenou mýty.
  • Poloostrov Chalkidiki nabízí většinu značených turistických tras Řecka. Pokud Vás tedy zajímá turistika či cykloturistika, jedná se o velice vhodnou destinaci.
  • Chcete-li vyrazit proti proudu času, doporučujeme Vám ostrov Kréta. Právě zde totiž sídlila nejstarší evropská civilizace, dovolená Kréta může být tedy pobytovým i poznávacím zájezdem.
  • Zajímá Vás tajemná Atlantida? Pak byste měla vědět, že toto legendární místo je někdy ztotožňována s ostrovem Théra. Ten byl před více než třemi a půl tisíci lety zničen obrovským zemětřesením, a to co „zbylo“, se dnes nazývá souostroví Santorini.
  • Ostrov Korfu si svého času zamilovala i rakouská císařovna Sissi, má ale co nabídnout všem, neboť se jedná o jeden z turisticky nejoblíbenějších ostrovů.

Ušetřete za báječnou dovolenou

Pokud se chystáte na dovolenou s celou rodinou a čeká Vás tedy cestování s dětmi, není od věci ušetřit. Jako tip Vás upozorňujeme na nabídku Last Minute Řecko cestovní kanceláře Greece Tours, díky níž můžete za letošní dovolenou utratit daleko méně. Je pro Vás pochopitelně zajištěno i náležité ubytování v Řecku, takže o Vás bude kompletně postaráno. Stačí navštívit Greece-tours.cz.