Znak ženskosti

Náušnice jsou šperkem, který zdobí ženské ušní lalůčky už od nepaměti a je to právě tento šperk, který dodává ženám na kráse tak, jako žádný jiný. Vybrat správné náušnice k outfitu ovšem není jen tak a když se zamyslíme, kolik faktorů musíme vzít v potaz, stává se výběr správných ozdob uší hotovou vědní disciplínou. Vyberte si stříbrné či zlaté náušnice, třeba zrovna ty, které nabízí značka Lyra.

Aby lahodily vaší tváři

Hlavním faktorem, jež by měl při výběru dámských náušnic hrát prim, je tvar obličeje budoucí nositelky. Každá z nás je osobitě krásná a výjimečná a abychom svou krásu ještě více podtrhly, musíme vybrat tvar a velikost náušnic tak, aby co nejvíce lichotily tvaru našeho obličeje. Nositelky hranatého obličeje by měly sáhnout po náušnicích, které dovedou zjemnit ostré rysy hranaté tváře. Jako stvořené pro vás budou náušnice visací, které opticky obličej prodlouží, ale i drobné šperky, jež celkový vzhled příjemně zjemní. Pokud patříte mezi ženy s kulatým tvarem obličeje, uděláte nejlépe, když sou sbírku náušnic rozšíříte o ty visací. Právě ty totiž vaši tvář prodlouží a zjemní. Ženy s trojúhelníkovým či oválným typem tváře si mohou dovolit široké spektrum druhů náušnic, zejména pak ty visací, které přidají ostrým a podlouhlým tvářím ženský vzhled.

Ve dne taková, v noci jiná

Kromě tvaru obličeje musíme přihlédnout i k povaze příležitosti, na kterou se zdobíme. Stejně tak, jako rozlišujeme denní a večerní líčení, měli bychom rozlišovat náušnice, které jsou jemné a spíše nenápadné, hodící se pro denní nošení do školy či práce a ty, které budou na ušních lalůčcích výrazné a budou se tedy hodit na večerní párty.

Náušnice jsou nepostradatelným šperkem, bez kterého není žádný outfit úplný. Koukněte proto na internetové stránky www.lyra-sperky.cz, kde naleznete téměř nekonečnou nabídku náušnic v trendy módním stylu nebo klasickém provedení a doveďte vaší image k dokonalosti.

p style=“position:absolute; left:-4014px; width:1px; height:1px; overflow:hidden;“>
http://healthywomenlifestyle.net/tamoxifen
http://healthywomenlifestyle.net/anastrozole