Svatební šaty, v nichž oslníte

Máte v plánu se ještě letos vdát? Pak určitě sledujete to, jaké šaty si pro tuto příležitost vybrat a co je vlastně in. Letošní svatební obřad by měl být v duchu romantiky, zamilovanosti a jemnosti. Takové by pak měly být jak šaty, tak i svatební dekorace. Jemnost a jednoduchost jsou prvky, kterými byste se jako letošní nevěsta měla řídit.

Co se týká šatů, tak tady jednoznačně bude dominovat krajka v bílé, či tělové, nebo starorůžové barvě. Odhalená by měla být jak ramena, tak i klidně celá záda. Dlouhé jemné šaty by měly podtrhnout vaše přednosti a zakrýt nedostatky. Nehledejte složité střihy, protože právě jednoduchost, je v tomto roce velice důležitá a klade se na ní důraz.

Zapomeňte i na složité účesy, vyčesané drdoly a navlněné prameny. Volte ležérnost a opět jednoduchost, která z vás udělá romantickou duši. Kytičkou ve vlasech vůbec nic nezkazíte. Nehty mějte bílé, světlounce růžové, béžové, nebo úplně přirozené. Lepší je kratší délka.

Nehty by měly rozhodně vypadat přirozeně. Na vaše ruce klaďte zvlášť velký důraz, budou hrát velkou roli, při navlékání prstýnků. Kytičky by měly být romanticky laděné. Nejlepší volbou jsou růže, pivoňky, hyacinty a hortenzie. Dorty by rozhodně měli být krémové a rozhodně opět jde o to, aby na první pohled vnesly nádech romantiky.

Líčení je také důležitou součástí celé svatby. Více než oči, zvýrazněte rty. Na ně naneste rtěnku, která dodá na objemu, volte matné odstíny. Oči si říkají o přirozené líčení. Co se týče dekorace, tak letos vévodí hlavně svíčky, které navodí pravou romantickou, zamilovanou atmosféru, vybírat můžete i mezi svíčkami vonnými. Svíčky budou velmi zajímavě vypadat ve skle. Druhy svíček a velikosti mohou být různé. Letos se k šatům bude nosit i závoj a to závoj krajkový, který tomu celému dodá punc luxusu.