Chcete mít krásné obočí? Jak na to?

Oči jsou první, co nás na druhém člověku zaujme. Právě proto ženy dbají na to, aby byly dobře nalíčené. Ženy si zvýrazňují řasy, malují si stíny, ale ať jsou vaše oči sebelépe nalíčené, tak nebudou vypadat dokonale, pokud nebude dokonalé i vaše obočí. Řasy si samozřejmě malujeme řasenkou a dbáme přitom na to, aby po ní naše řasy vypadaly co nejlépe. Jak ale dokonale zvýraznit obočí?

Novinkou na trhu a trendem letošního roku je pudr na obočí a to pudr značky Fab Brows, což je minerální pudr, který se díky svému složení, přizpůsobí každé barvě vlasů a pleti. Pudr se prodává v luxusním setu, ve kterém najdete také 3 typy šablon pro vymalování dokonalého tvaru obočí.

V balení pak naleznete štěteček z přírodních vláken a malé zrcátko. K čemu je dobrá šablona? Většinou málokdy vychytáme to, abychom měly obě obočí stejné, což však snadno dokážeme právě díky šabloně. Ta nám pomůže vytvořit dokonalé a stejnoměrné obočí, které v našem obličeji hraje velmi důležitou roli. V balení jsou tři šablony.

Šablona Slender nabídne tenké obočí, které však vypadá velmi přirozeně. Se šablonou Pure, vytvoříte bohaté obočí a s třetí šablonou Exotic potom obočí krásně klenuté. Díky jednoduché a rychlé aplikaci zvládnete úpravu levou zadní.

Pudr je voděodolný, nemusíte se bát vody, potu ani otěru. Krásné obočí vám vydrží celých 24 hodin, přičemž barevný efekt je naprosto dokonalý. Jak se pudr aplikuje? Vyberete si šablonu, která se vám bude líbit a která nejvíce odpovídá vašemu obočí. Přilepte šablonu na obočí a vytahejte z ní co nejvíce chloupků, které budete barvit.

Profesionálním štětcem potom naneste pudr a to po celé délce obočí. Postup nanesení opakujte několikrát za sebou. Výsledek vás velmi mile překvapí. Vaše obočí bude naprosto dokonalé. Vyzkoušejte jednoduchou aplikaci i vy a uvidíte, jak vás krásné obočí změní k nepoznání a to samozřejmě k lepšímu.