Změňte způsob líčení

Líčení máme svým způsobem zažité a většinou se líčíme každý den stejně. To je ale chyba, protože stejně tak, jako obměňujeme šatník, tak bychom měly obměňovat i líčení. Co bychom měly pro to udělat a bude nám změna vůbec slušet?

Zkuste střídat nahé líčení a kouřové líčení, protože jsou to naprosto rozdílné věci, které jsou na první pohled viditelné a které vás dokážou změnit doslova k nepoznání a na druhou stranu oba typy líčení sluší každé ženě. Proto neuděláte chybu. Jste zvyklá se líčit podle svých zažitých tradic, ale dobré bude, když zajdete do drogerie a koupíte si ještě něco navíc.

Nahé líčení

Nahé líčení je docela náročné, ale vypadá zajímavě. Budete potřebovat make-up, pudr, tvářenku, řasenku, stíny a rtěnku nebo lesk. Vše by mělo být v přirozených barvách, vybírejte odstíny nude, pokud chcete denní líčení trochu oživit, tak se nebojte použít rudou rtěnku. Ta celé takové líčení podtrhne a udělá vás zajímavou.

Rudá rtěnka se vyloženě hodí k nenápadnému líčení. Kombinujte jí se světle oranžovou tvářenkou. S malováním řas to nepřehánějte, neudělejte ze sebe mrkací panenku. Líčení by mělo působit přirozeně. S nahým líčením budete vypadat jemně a přirozeně.

Kouřové líčení

Dost možná jste ho párkrát vyzkoušela, ale třeba si na něj netroufáte. Při trošce času si zkuste dát tu práci a vyzkoušejte si doma, jak na to, klidně se podívejte na nějaký návod, který určitě najdete na Youtube. Budete vypadat tajemně a neodolatelně, tomu věřte.

Hlavně to chce použít kvalitní oční stíny, aby se vám neroztekly. Dobrý je také fixátor make-upu. Ten zabrání roztečení očních stínů. Určitě volte přirozený odstín rtů, nebo si na ústa naneste lesk, na výrazné barvy zapomeňte. Ty totiž ke kouřovému líčení nejdou. Chcete-li vypadat sexy, tak rozhodně kouřové líčení vyzkoušejte.