Autem na dovolenou? Dnes žádný problém

Také patříte mezi ty, kteří jsou nejraději svým vlastním pánem? Pokud ano, potom jistě přemýšlíte nad tím, kam vyrazit dovolenou, abyste mohli vyrazit právě svým autem. Pokud je to tak, může být takové dovolená k dispozici samozřejmě i přes CK. A to na webu Tiptravel.cz. Zde si jednoduše vyberete to pravé ubytování, zaplatíte a na místo už v den nástupu dorazíte vlastním vozem. Jednoduše se ubytujete a už si budete moci užívat dokonalé krásy místa, které vás ohromí. A je jasné, že na mysli máme hlavně přímořské destinace, jako je:

  • Itálie
  • Řecko
  • Chorvatsko
  • Bulharsko

Jaká místa lákají Chorvatsku?

A právě poslední dvě jmenované destinace dnes patří mezi nejoblíbenější. Chorvatsko rozhodně proto, že cesta do něho není nijak složitá ani náročná. Doslova stačí jenom pár hodin a již můžete překračovat hranice této země. A kam se podívat, pokud je vaším cílem hlavně lenošení na pláže? Ověřená dovolená v Chorvatsku je spojena především s místy, jako je oblast Dalmácie, stejně jako oblast Istrie. V obou z nich vás čeká nejenom komfortní ubytování, ale i nádherné pláže, zajímaví a příjemní lidé, ale hlavně i možnosti poznat tamní kulturu a zvyky.

Láká také levné Bulharsko

Tato země je sice pro cestování vlastním autem vzdálenější a náročnější, ale mnohým také nedělá problém ji zvládnout. A jaký je hlavní důvod cesty? Jsou to logicky ceny. A to nejenom ty, které zaplatíte za ubytování. Jsou to také ceny na místě, které jsou v řadě středisek výrazně nižší, než tady u nás. A to samozřejmě láká užít si dovolenou skutečně na plno. Dnes dokonce není ani problém, aby levná dovolená v Bulharsku vyšla jenom na pár tisíc na osobu. A to v destinacích, které dnes patří jako nejprestižnější. A které to jsou? Třeba Slunečné pobřeží, stejně jako neméně oblíbené Pomorie. Tak neváhejte a kupte si zájezd, naložte auto a můžete vyrazit.