Za co nás muži zbožňují

Je asi jasné, že muži mají pro ženy slabost. Nedovedou si totiž bez nás svůj život představit. Jsme pro ně velmi důležité a co že na nás nejvíce zbožňují?

Možná si myslíte, že je to zadek a že jsou to prsa. Oni však milují naši ženskost. Líbí se jim, že neumíme přivrtat poličku, opravit auto, nebo jiné mužské práce, které zvládají pánové tvorstva. Přijdete jim tím velmi roztomilá a sami se cítí dobře, když vám s něčím takovým mohou pomoci. Líbí se jim na vás vaše jedinečnost a originalita. Každá žena je jiná a muži to moc dobře věcí a proto, se jim právě ta jedinečnost na vás líbí.

Líbí se jim také to, když dokážete být křehká, když se k nim přitulíte a když si vás budou moci ochranářsky obejmout. Zároveň by ve vás rádi viděli koketu, která umí flirtovat i okolo, ale jen nevinnými flirty.

Líbí se jim, když po vás prahne i někdo jiný, ale oni jsou ti jediní, kdo vás mohou mít. Tento fakt jim dodává sebevědomí, protože vědí, že je o jejich partnerku zájem. Žádný muž doma nechce mít přítelkyni, která nemá smysl pro humor, ale každý se rád zasměje a pobaví a pokud to partnerka umí rozjet, tak tím pro ně lépe. Nuda je asi to poslední, co by chtěli zažít.

Další věc, která se mužům na nás líbí je to, že jsme ochotny pro ně také spousty věcí udělat. Je jasné, že domácí práce jsou spíše na ženě a i když to tak nevypadá, tak se nebojte, že si nás za to necení a že by to bez nás asi nejspíše nedali, protože je pro ně těžké obsloužit už jen pračku, nebo myčku. Natož třeba uvařit si.

Určitě jsou i muži, kteří by toto zvládli, ale mnohem raději jsou, když toto dělat nemusejí a udělá to za ně žena. Důležitá je pro ně také laskavost a vstřícnost. To jsou prostě věci, které na nás milují a které jsou pro ně velmi důležité. Stejně tak pro ženy jsou některé mužské vlastnosti velmi důležité a cení si jich.