Zdravý chrup a zářivý úsměv

Ne každý z nás dostal do vínku dar dokonalého chrupu, který se podobá tomu z plakátů zubních ordinací. Se správnou péčí však může být i váš úsměv jako z reklamy na zubní pastu. Stačí se svěřit do rukou profesionálů z nově vzniklé zubní kliniky THE CLINIC na Florenci. Jak sami říkají, jsou to zubaři, kteří se neschovávají pouze za bílé pláště, ale ke své práci přistupují zodpovědně, pečlivě a s vysokou úrovní odbornosti.

Základní kámen zdravého chrupu

Základem každého zdravého chrupu je samozřejmě hygiena. Možná se to tak nezdá, ale i jednoduché čištění zubů je věda, která si zaslouží dostatečnou pozornost a proto v oblasti stomatologie vznikl samostatný obor s názvem Dentální hygiena.

Proč je dentální hygiena tak důležitá? Hygiena ústní dutiny pomáhá účinně bojovat proti vzniku zubního kazu i nemocem dásní, jako například parodontóza.Dentální hygiena je tak ve zjednodušeném slova smyslu čištění zubů na odborné úrovni.

Cílem odborníků z THE CLINIC není pouze rutinní ošetření pacientů, zubaři berou svou práci jako poslání a proto se snaží, aby návštěvníci chápali odborné ošetření dentálního hygienisty jako samozřejmost. Přejí si, aby se návštěva zubaře stala pro pacienty stejně tak příjemnou, jako je například návštěva kosmetického salónu příjemná pro ženy.

Pod názvem dentální hygiena se ukrývá nepostradatelná prevence i estetický zákrok v podobě účinného bělení zubů. Práce dentálního hygienisty je samozřejmě neinvazivní a bezbolestná a povyšuje rutinní stomatologický zákrok na příjemnou proceduru.

Technologie na špičkové úrovni

Součástí zubní kliniky THE CLINIC na Florenci nejsou pouze odborné služby na vysoké úrovni, ale také špičková technologie, jako například 3D rentgen, 3D brýle Carl Zeiss Cinemizer a mikroskop s optikou Carl Zeiss. THE CLINIC bojuje proti zažitým předsudkům, které hlásají, že návštěva zubaře je bolestivá. Nemusí být! Díky lokální anestezii, která je naprostou samozřejmostí, bude každý zákrok naprosto bezbolestný, a tak zde není místo na žádné obavy.

Zubař už nemusí být vaší noční můrou!