Zahříváme krky a přitom máme dokonalý doplněk

Šály nejsou jen na ochranu krku, abychom v zimě nezmrzli, ale také je to poměrně důležitý prvek celého vzhledu, protože dokáže být perfektním doplňkem. Šála dokáže váš vzhled rozzářit anebo naopak také utlumit, podle toho co potřebujete, takže výběr šály nezanedbejte.

Pokud šála, jedině obrovská

Poslední dobou je velkým hitem obrovská šála, což je rozhodně dobře, protože je velmi praktická a módní zároveň. Ovšem pokud také sáhnete po této šále, tak rozhodně neberte jednobarevnou, protože ta vám jen uškodí. Naopak hledejte vzory. Teď v čase, kdy jsou za dveřmi Vánoce, si klidně kupte i šálu, na které jsou vzory sněhových vloček, sobů či dárečků. Velmi dobře vypadají šály s nápisy, které mohou na první pohled připomínat, že jste fanouškem nějakého sportovního klubu. A vedle nich rozhodně nesmíte zapomenout ani na geometrické vzory, zejména kostky, které jsou moderní snad neustále.

S čím mám šálu kombinovat?

Šále je jedinečným doplňkem, protože jí lze kombinovat opravdu se vším. Navíc pokud jste majitelkou obrovské šály, tak máte velkou výhodu, protože díky jejím rozměrům má šála více využití i podob, takže ona sama se může stát hlavní součástí obleku. Nebojte se tyto krásné, velké šály kombinovat i s plédy anebo ponči, protože to vypadá také velmi originálně a hlavně vkusně.

Šála od babičky

Bylo zvykem, že vnoučata každým rokem od své babičky dostávaly na Vánoce či jiné příležitosti pletenou šálu. V té době nebyli z těchto dárků moc nadšení, avšak dnes by babičce ulíbali ruce, zejména pokud máte velmi pečlivou a pracovitou babičku, která uplete šálu příliš dlouhou. Protože i pletené obrovské šály jsou velmi krásné. Ženy si je dokážou obmotat kolem krku dvakrát i třikrát a působí to velice mohutně a příjemně.

Šála a ostatní doplňky

Na podzim je šála na krku samotná a vypadá velmi nápaditě, avšak na zimu se k šále přidají také rukavice a čepice a pak je důležité, aby veškeré tyto prvky spolu korespondovaly. Takže byste měli volit vzorovanou šálu v kombinaci s jednobarevnými doplňky a podobně

Komu šála nesluší?

Nejvíc by si měly dávat pozor ženy, které ví, že jsou malé anebo mají příliš krátký krk. Protože tyto ženy může obrovská šála opticky ještě zmenšit, takže potom vypadáte jako trpaslík, který má něco mohutného na krku. Když jste malí, měli byste velké šály spíše nechat viset dolů, což vás prodlouží. A co když máte krátký krk? Tak byste se také měli vyhnout šálkům obmotaným kolem krku, protože pak vypadáte jako uškrcená. I v tomto případě trochu pomůže, když zůstane šála viset.

Šála vás nejen zahřeje, ale také dokáže být unikátním prvkem celého vzhledu, tak se nebojte a kupte si originální obrovskou šálu a budete tuto zimu vysoce moderní.