Za vysvědčení Legoland

Které dítě by nelákal výlet do Legolandu. Nemusíte však cestovat bůhví jak daleko, protože jeden takový je i kousek od nás, v Německu.

Miluje vaše dítě Star Wars? Pak je tu něco pro něj. V Den Star Wars v Legolandu potkají vaše děti tváří v tvář rytíře Jedi, mistra Yodu a další jejich oblíbené hrdiny. Patří i vaše dítě mezi opravdové fanoušky Star Wars, pak mu dejte jako odměnu za pěkné vysvědčení výlet do Legolandu, kam můžete vyrazit i s průvodcem. Navštivte i vy jeden z neoblíbenějších zábavních parků. Nechte své děti potřást si rukou s jejich oblíbeným hrdinou. Užijte si atrakce pro děti ale i pro dospělé. Jsou zde skvělé show, 4D kino, létající Ninjago, továrna na kostičky. Zábavu zde najdete z více jak 50 milionů kostiček.

Vaše děti se mohou vyfotit s postavami Star Wars. K vidění je také obří model kosmické lodi X-Wing, která je v reálné velikosti 1:1 o délce 13 metrů a výšce 3 metrů. Loď je sestavená z 5 milionů kostiček Lega, uslyšíte soundtrack a také se dozvíte o zajímavostech z natáčení. Perfektní zážitek v Legolandu je tu pro každého, kdo miluje Star Wars. Na vlastní oči uvidíte hrdiny, které znáte jen z filmových pláten. Pokud se chcete i vy stát součástí Star Wars, tak byste v Legolandu neměli chybět. Speciální den Star Wars vítá všechny milovníky hvězdných válek. Milovníci StarWars budou jako v ráji. Všude okolo bude znít soundtrack z oblíbených filmů a v celém areálu Legolandu budete potkávat oblíbené postavy z filmu a to v životní velikosti.

Se všemi hrdiny se můžete vyfotografovat. Uvidíte také zajímavosti z natáčení. Německý Legoland patří mezi nejoblíbenější zábavní parky. Atrakce, které jsou zde k vidění, nadchnou nejen děti, ale i dospělé. Prohlédnout si můžete podmořský svět, vyhlídkovou věž, továrnu na kostičky, piráty a mnoho dalších atrakcí.