Stojací lampy pro odpočinek i jako funkční pomocník

20150131161251Trendy v osvětlení dávají důraz na design, stojací lampy musí být zajímavé především tvarem, použitými materiály a barevným ztvárněním. Mnohé moderní lampy jako plně funkční a designová svítidla jsou inspirované přírodou, a proto působí příjemným dojmem. Stojací lampy osvětlují nejen sedací kouty, ale hodí se taktéž k jídelnímu či pracovnímu stolu. Co víc! Stolní lampy slouží nejen jako orientační osvětlení, ale i jako noční lampičky.

Oproti jiným svítidlům mají o mnoho dekorativnější design. A kde se nabízí kvalita za rozumné ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě s patnáctiletou praxí uni-svitidla.cz, kde toho času jde na dračku LED lampa, díky LED diodám, které Vám uspoří finance za elektrickou energii a mají dlouhou životnost svícení.

Moderní stojací lampy do obýváku

20150131161244V obývacím pokoji navozuje pohodovou náladu především světlo. Ačkoli v této místnosti je nejdůležitější atmosféra, měl by v ní být jeden velký zdroj světla – stropní lustr. A pokud máte velký obývací pokoj, je vhodné instalovat dvě centrální osvětlení. V tomto pokoji různé zóny rozdělují právě různé osvětlení, a proto zde lampy do obýváku hrají významnou úlohu.

Do čtecí části k sedačce se hodí nastavitelná stojanová lampa. Máte-li v obýváku i pracovní kout, potřebujete polohovatelnou pracovní lampu se stínítkem, která Vás při práci nebude oslňovat. Pokud pracujete s počítačem, lampa by měla mít stejnou intenzitu světla jako monitor.

Lampa papírová stojací – efektní bytový doplněk

Detaily v obývacím pokoji jako obrazy či knihy můžete pro změnu osvětlit bodovými světly. Ohromně praktické je stmívací zařízení, které se dá instalovat na většině světelných zdrojů a existují i přímo stojací lampy se stmívačem přímo zabudovaným.. Jediný zdroj může poskytnout více typů světla – ostré pro čtení či tlumené ke zhlédnutí televize.

20150131161303Velmi moderní je lampa papírová stojací, kterou preferují především mladí lidé. Z funkčních i estetických důvodů odborníci radí použít raději několik slabších zdrojů světla než jeden silnější, a pokud rádi měníte intenzitu světla, poohlédněte se po lampách se stmívačem.