Využijte výhodné slevy pobytů a dopřejte si romantiku či relax s partnerem

Jestliže vás baví cestování, hledáte možnost, jak si levně pořídit pobyt pro dva a značně při nákupu ušetřit, neměla by vám uniknout zajímavá a pestrá nabídka společnosti Newgo.cz. Najdete v ní slevy na pobyty mnoha druhů, stačí se jen vybrat vámi oblíbené místo nebo zaměření, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Kde všude se můžete vydat

Romantické pobyty ve dvou jsou nabízeny v mnoha krajích naší země, na Slovensku i jiných státech. Zaujmout by vás mohl kupříkladu dvoudenní pobyt s polopenzí v Českém ráji, přesněji v hotelu Karla IV. ****. K dispozici vám bude venkovní bazén a jako přivítání dostanete láhev vína na pokoj. Pobyt lze objednat až do 30. 9. 2015, budete mít tedy dostatek času na to, abyste si vybrali termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Snídaně probíhá formou bufetu, k večeři si můžete vybrat z třech dvouchodových menu. V hotelu je Wi-fi připojení k internetu zdarma, stejně jako možnost parkování automobilu.

Jestliže máte děti, vezměte je s sebou. Ty do tří let mají ubytování zdarma, děti od 3 do 12 let mohou využít ubytování včetně polopenze za 400 Kč za noc. Ani domácí mazlíčci nepřijdou zkrátka, zaplatíte za ně jen 100 Kč za noc.

Pobyt si můžete prodloužit, je možné jej čerpat od dvou nocí a výše.

Určitě vás nadchnou krásné Prachovské skály, odpočinek v bazénu, procházky po krásném okolí a kvalitní servis hotelu včetně výtečné kuchyně.

Jestliže vás láká voda, pořiďte si voucher na vyhlídkovou plavbu restaurační lodí po Vltavě s bohatým rautem. Délka plavby je 1, 2 nebo 3 hodiny, během ní na vás čeká lahodné občerstvení. Děti do čtyř let mohou vyrazit zdarma, starší děti do 12 let získají poloviční cenu. Cena plavby je již od 129 Kč, uspoříte tak příjemných 46% z ceny původní. Termíny plavby jsou denně až do konce října letošního roku.

Tohle je jen malá ochutnávka z nabídky na slevy cestování, které přináší Newgo.cz. Prohlédněte si ji kompletní a uvidíte, že najdete místo, které vás bude lákat a které budete chtít navštívit.