Podle čeho si muži vybírají ženy

Samozřejmě, že vzhled je velmi důležitý, a že první na co muži dají, je to, jak žena vypadá. Jenže vzhled je jedna věc a charakter je věc druhá.

Možná se vám to bude zdát divné, ale spousta mužů si vybírá stejné ženy, jako jsou jejich matky. Podobu hledají hlavně v chování. Je to dané tím, že matka je vychovávala, starala se o ně a oni by chtěli něco podobného i ve svém dalším životě. Jsou na něco zvyklí a nehodlají to až tak měnit. Možná svoji tchyní k smrti nesnášíte a v tom také může být ve vztahu problém. Pokud cítíte, že s ní nemáte vůbec nic společného, může to být velká chyba.

Mnohdy toho s tchýní nemusíte mít společného mnoho, stačí, když budete umět stejně dobře vařit, nebo budete mít společnou jinou věc, na kterou byl váš partner zvyklý. Nikdo netvrdí, že si musíte být podobné jako vejce vejci.

Mateřská láska má velmi velký vliv na vztah, možná jste nad tím sami nikdy nepřemýšleli, ale je to skutečně tak. Muž by měl partnerku hledat především podle kladných vlastností, které znal na své matce, nikoliv podle těch záporných. Kladné vlastnosti by jej měly motivovat. Záporné by měl přehlížet. Určitě nebude muž hledat závistivou a zlou partnerku, pokud taková byla i jeho matka.

Pokud má matka na svého syna velký vliv, nebude pro ženu vůbec jednoduché jej od ní odpoutat. Váš partner by si měl uvědomit, že na to, aby ve všem poslouchal svou matku už je dost velký a měl by mít vlastní rozum. Pokud si vás váš partner vybral a je s vámi rád, tak jisto jistě máte něco s jeho matkou společného a určitě jsou to klidné vlastnosti. I když máte pocit, že je vaše tchýně nesnesitelná, i tak může mít nějakou kladnou vlastnost, kterou má s vámi společnou. Možná je to pro vás úplně nepochopitelné, ale je to celkem logické.