Co vám může zničit vztah

Máte dobře nakročeno do vztahu, ale přes to, že vše vypadá naprosto ideálně, to tak vůbec nemusí být. Může se stát něco, co váš vztah zničí a bohužel to může být i vaší vinou.

Vdala jste se, milujete svého manžela, pořídili jste si spolu děti a teď stojíte najednou u rozvodového soudu a řešíte, co bude dál. Důvod? Možná jste byla až příliš náročná a možná jste na svého muže kladla velké nároky. Nestačilo vám, to co máte a stále jste toužila mít víc? Pak se nedivte, že to váš muž vzdal a raději si našel jinou ženu, nebo zůstal  sám. Nikdo nechce pořád vypadat jako ten, kdo nedokáže splnit sny své náročné ženy.

Zničit vztah vám ale může mnohem více věcí. Máte neustále nové a nové partnery, se kterými dlouho nevydržíte, nebo spíše nevydrží oni s vámi? Jste pro ně jen laciné zboží a to i přesto, že vypadáte dobře? Vidíte, že vaše mnohem ošklivější spolužačky jsou už vdané a zakládají rodiny? Pak bude chyba někde v dětství.

Máte neustále pocit, že pro vás není nikdo až tak dobrý a že musíte hledat někoho jiného. Nejste nikdy spokojena a většinou se tak nikdy ani nestane. Musíte sama k sobě změnit přístup, od něj se totiž odvíjí spousty věcí.

Nejvíc ohrozí asi váš vztah nevěra. Pokud se o ní partner dozví, pak s velkou pravděpodobností  bude váš vztah díky nevěře ukončen. Nevěra je obrovský zabiják všeho. Pokud do ní jdete, musíte počítat i s tím, že by se mohla provalit a že by se pak váš vztah mohl rozpadnout. Chcete-li udržet vztah v harmonii, tak zbytečně neriskujte. Mohli byste toho později velmi litovat a věci už bohužel v určité fázi nejdou vzít zpět. Nevěra samozřejmě může být oboustranná, ale tu z té druhé strany můžete ještě odpustit, těžko ale někomu budete poroučet, aby ji odpustil vám. To už bude mít pak v rukou ten druhý a je jen na něm, jak se k tomu postaví.