Vykliďte si šatník na jaro

Jaro je tady a vy se chcete zbavit věcí, které již nenosíte? Proč ne. Svolejte kamarádky a nechte je si vybrat za symbolickou cenu pár kousků, které se jim budou líbit. Budou rády, že si je koupí se slevou a vy si vyprázdníte šatník pro nové věci a ještě na tom vyděláte peníze.

Kdy je nejlepší doba na třídění oblečení?

Právě teď. Teď si totiž můžete vytřídit věci, o kterých si myslíte, že je ještě budete nosit, můžete si je dát vyprat a připravit na tu chvíli, kdy začne být hezky a zbytek toho, o čem už víte, že nosit nebudete, máte možnost prodat. Za prodané věci můžete nakoupit další, nové, kterými se letos blýsknete a budete v nich za hvězdu.

Pokud máte kamarádky, které mají stejný vkus jako vy, tak se s nimi domluvte na tom, že si staré věci, které už vás nebaví, vyměníte. Získáte od nich skvělé kousky a svých okoukaných se zbavíte. Budete mít nový šatník a nebude vás to stát ani korunu. Není to skvělé? Do jara pak vkročíte s novými modely, které vás nebudou nic stát.

V některých městech se konají burzy, kam můžete přinést své staré oblečení, prodat je a zároveň zde můžete ulovit skutečné unikáty, za které byste v obchodě dala plno peněz. Nejlepší výměna je ale mezi kamarádkami, protože víte, po kom oblečení máte a navíc máte přibližně stejný vkus a líbí se vám oblečky, které vaše kamarádka nosí.

Pokud ale nemáte v plánu si koupit na jaro nic nového, což je ale určitě málo pravděpodobné, tak si pouze vykliďte skříň a zbavte se věcí, které už nenosíte. Uvidíte, že pro vás bude po úklidu orientaci ve vaší skříni mnohem snadnější a pak také koruny v kapse, které získáte prodejem, se vám jistě budou hodit. Z vyklizené skříně budete mít zcela jistě dobrý pocit, protože uděláte něco, do čeho se vám nejprve nebude chtít, ale potom budete rády za to, že to máte za sebou a věci jste si vytřídila.