Nejen ženy, ale i muži řeší svůj vztah s kamarády

Každý se potřebujeme svěřit s něčím, co nás bolí a trápí a proto k tomuto využíváme svých přátel, kamarádů a je jedno, jestli jste muž, nebo žena. Ženy jsou tedy častěji více upovídané a řeknou toho o dost víc, než muži. Žena je ochotna zajít do nejintimnějších detailů, ale muž ne.

Jste-li muž, vězte, že kamarádka vaší přítelkyně, o vás ví skutečně vše a to i ty intimní detaily. Dost možná se vám to vůbec nelíbí, ale ženy jsou prostě takové. Je pravda, že časem se to změní a že lidé, čím jsou starší, tím méně pak povídají. Jenže spousta z nás je schopných rozebírat své intimní problémy na internetu v diskuzích s úplně neznámými lidmi…

Co řeší muži s kamarády?

Není to jen sport a nejsou to pouze neosobní věci. Muži se svěřují i se svými trápeními, ale také radostmi, které prožívají se svou drahou polovičkou. Rozdíl mezi mužem a ženou je ten, že muži se velmi rádi a hrdě přiznají k milence, ale ženy takovou věc většinou i kamarádkám zatloukají.

Je pravda, že muži si nesdělují až takové podrobnosti, jako ženy. Nezacházejí do úplných detailů. Najdou se i výjimky. Muži se většinou chlubí věcmi, které dokáží i zveličit a jsou to věci z postelových hrátek. Každý touží po tom, aby měl co nejzajímavější zkušenosti a v těchto věcech si dost mužů i lže jen proto, aby vypadali zajímavěji.

Pokud se baví o sexu, tak spíše mluví o frekvenci a nezacházejí do detailů a to takových, jaká je asi jejich přítelkyně v posteli, co vše dělá, nebo nedělá. Baví se spíše o povaze přítelkyně a o tom, čím muže naštvala, nebo potěšila.

Obě pohlaví se ráda pochlubí skvělým rande, které mají za sebou, novým partnerem a také tím, co společně dělají, odmyslíme-li sexuální hrátky. I přesto, že ženy rády rozebírají detaily jejich života s partnerem, tak velmi nerady zjišťují, že se o nich samotných ví něco, co by mělo zůstat utajeno a o čem by měl vědět jen partner.