Vybíráme samolepky na stěnu

Rozhodli jste se ozvláštnit interiérové stěny samolepkami? Dobrý nápad. Jsou v posledních letech velmi oblíbené a dokážete s nimi provést zajímavou změnu za nevelký peníz. Jak vybrat ty správné?

Výběr samolepky na stěnu

Také se chystáte koupit samolepky na stěnu? Zjistíte, že jich je obrovské množství. Proto si nejdříve stanovte alespoň základní kritéria, která vás pomohou s výběrem.
Začněte tím, že se zaměříte na to, kde je budete kupovat. Měli byste mít jistotu, že výrobce použil samolepicí fólie přímo určené k polepování interiérových stěn. Určitě si také chcete vybírat z velké nabídky. Snáze tak najdete to, co vás opravdu zaujme.
A u pokoje ještě zůstaňme. Samozřejmě musíte vědět, kde byste rádi polepy měli. Jiné budou samolepky na zeď do kuchyně a jinak vypadají dětské samolepky na zeď. Mimochodem právě ty dokážou být velmi kouzelné a vtáhnout dítko třeba do jeho oblíbené pohádky.
Kromě místnosti promyslete, na jakém konkrétním místě se nálepky budou vyjímat nejlépe.
Na řadě je volba motivu. Měl by vycházet z toho, co se hodí pro danou místnost, ale i z vašeho vkusu a koníčků. Co třeba samolepky na zeď citáty? Pěkně vyniknou třeba v obývacím pokoji.
Vedle motivu zvažte barvy. Je důležité, abyste dosáhli ideálního kontrastu s barvou stěny. Zamyslete se rovněž nad velikostí. Nálepka může být dominantou celé místnosti či jen malým doplňkem.
A pozor: I když ozvláštnění stěn uvedeným způsobem je pěkné a zajímavé, dejte si pozor, abyste to nepřehnali. Pokoj by působil přeplácaným dojmem.

Kde koupit samolepky na stěnu

Už víte, kde samolepky koupit? Podívejte se do e-shopu Dekolepky.cz, ve kterém na vás čekají stovky originálních produktů. Díky jejich rozdělení do kategorií dle vzhledu a umístění snadno najdete, co hledáte. Navíc si můžete vybrat ze čtyřiceti odstínů. Jaké polepy budou zdobit váš domov?