Čeká vás seznámení rodiny s novým milencem?

Našla jste si nového muže, kterého budete muset představit i své rodině. Pokud máte děti a odcházíte díky novému milenci od svého muže, můžete se setkat s nepochopením ze strany vaší rodiny a také s výčitkami, které na vaši osobu mohou padat.

Každopádně je to váš život a vy v něm musíte být šťastná, ale ohled na děti je nutné brát. Ony za nic nemohou, a pokud nesou celou situaci velmi těžce, musíte se snažit jim co nejvíce vše ulehčit tak, aby netrpěly. Dejte jim možnost kdykoliv být se svým otcem, kdykoliv u něj spát a kdykoliv jej navštěvovat tak, jak ony sami budou chtít a jak to budou cítit.

Jak představit nového milence své rodině? Nejprve musíte oznámit krach vašeho vztahu a poté až představit člověka, se kterým nyní chcete být. Pokud v něm vaše rodina uvidí lepšího muže, než jakého máte nyní, tak byste se měla setkat s pochopením, pokud však mají bývalého muže rádi, asi těžko se s tímto faktem smíří.

Vysvětlete jim, že jste žila ve vztahu, který vás nenaplňoval, a proto se stalo, co se stalo. Nový milenec zapříčinil fakt, že se nyní cítíte šťastně a dobře. Horší to však bude v tom případě, pokud vám to s novým milencem nevyjde a vy od něj odejdete, nebo odejde on od vás. Pak budete poslouchat, že jste zbytečně kvůli někomu rozbila něco, co fungovalo.

Nenechte si ale v žádném případě radit a mluvit do toho, co děláte, protože jsou to vaše city, váš život a vše okolo se týká především vás. Pokud vaše rodina nového milence nepřijme, pak ji navštěvujte pouze sama a to tehdy, když to sama uznáte za vhodné. Vztah mezi vaším novým mužem a vašimi dětmi by měl ale v každém případě fungovat. Pokud to tak nebude, myslete na své děti jako první a pak teprve na sebe.