Bruska na nehty – šikovný pomocník každé ženy

Pokud máte umělé nehty a přemýšlíte o brusce na nehty, pak určitě její koupí uděláte jen dobře. Bruska na nehty je totiž velice efektivní a usnadní vám práci na maximum. Pilování je u gelových, či akrylových nehtů velmi náročné a zabere velmi mnoho času.

Pokud však budete mít brusku, nebude to pro vás až tak časově náročné a budete mít práci o dost lehčí. Bruska zbrousí umělý nehet bleskovým způsobem a velmi vám tak práci s broušením umělého nehtu usnadní.

Bruska se dá sehnat za celkem dobré peníze a navíc se neztupí časem tak, jako se vám ztupí pilník. Bruska na broušení umělých nehtů má několik nástavců. Od velmi drsného, po velmi jemný. Nejprve se začíná brousit nejdrsnějším nástavcem, který vám umělý nehet sundá a umožní doplnění.

Po zbroušení nejdrsnějším nástavcem použijte gel, nebo akryl. Po nanesení a zaschnutí pak přebruste nehet jemnějším nástavcem. Kterým srovnáte nedokonalosti, jež při nanesení gelu, či akrylu mohli vzniknout.

Špičatý nástavec je pro vyčištění nečistot za nehty. Investici do brusky si nikterak nerozmýšlejte, protože bruska není až tak drahá, aby se vám vynaložené finance brzy nevrátili zpět. Bruska je sice dražší jak pilník, ale není nutné dokupovat stále nové pilníky a tím se vám peníze brzy vrátí.

Pokud děláte nehty profesionálně tak navíc na doplnění nehtů budete potřebovat méně času a tak si na den můžete objednat i více zákaznic. Bruska je tedy něco, co by vám určitě nemělo při aplikaci gelových, nebo akrylových nehtů chybět.