Vyberte si kabelku dle svého gusta

Žádné ženě, ani muži, by doma neměly chybět příruční zavazadla v podobě kabelek, aktovek, batůžků všech možných podob. Je mnoho příležitostí, pro které potřebujeme jiný typ příručního zavazadla. Zvláště ženy pak potřebují mnohé varianty, které jsou dobře kombinovatelné s různými outfity, ale také speciálně určené k nakupování, k výletům, ke slavnostním příležitostem…

Pokud hledáte „kousky“, které vám vydrží mnoho let a jsou skvěle použitelné k více příležitostem, vybírejte kabelky českých výrobců.

Kůže patří mezi evergreeny

Kožené kabelky a jiná zavazadla ať už pro ženy, nebo muže, vynikají svojí odolností, jak co se funkčnosti týče, tak vzhledu. Kabelky česká výroba umí zpracovat precizně a s láskou, stačí jen vědět, kde se obrátit. Jedním z výrobců, na které se můžete spolehnout, ať už chcete model pro mladou slečnu, ženu ve středním věku či dámu starší, ale také vybíráte-li něco pro pány, je Atelier Věžička.

Vybírat můžete z mnoha podob, barevných variant, různě zpracované kůže, najdete zde kabelky extravagantní – např. zelené či modré, ale také klasické v barvě černé a hnědé.

K velmi oblíbeným patří dámské kožené kabelky přes rameno. Jsou velmi praktické, protože do nich uložíte vše, co potřebujete, hodí se k sukni i kalhotám, sluší mladším i starším. Kožené kabelky ruční výroba předurčuje k dlouhému používání. Tím, že je model kvalitně prošitý, je použito spolehlivé zapínání a celá výroba probíhá s láskou a šetrností, se z kabelky stává osobní vybavení s vlastním duchem.

Atelier Věžička nabízí zajímavé akce, díky nimž můžete kožené batohy, crossbody kabelky a další zboží koupit za velmi příjemné ceny. Navíc, nakoupíte-li za více než 2 000 Kč, nebudete platit poštovné ani balné.

Zavítejte na webové stránky našeho zkušeného a spolehlivého výrobce a potěšte sebe nebo své nejbližší krásným módním doplňkem, který si zamilují.