Novinky ze světa vůní

Nová vůně vycházející z GIRL OF NOW…

V roce 2017 byla vytvořena GIRL OF NOW SHINE zdůrazňující svůj světelný magnetismus, oslnivou ženskost, jedinečný mix ingrediencí vytvořený výhradně pro ELIE SAAB, obsahujíc mandle a oranžové květy. Od té doby tato vůně zanechala nesmazatelné stopy v ulicích Paříže. A nyní se její vitální mládí, krása a věčné přátelství vrací v podobě nové vůně GIRL OF NOW FOREVER a s ní nekonečná dobrodružství.

 

Oslnivý záblesk dívek opouští francouzské hlavní město a tentokrát míří na Ibizu, kde je možné zažít to nejlepší léto. Dívčí gang Girl of now si užívá slunce a bazénu v nádherné vile. Neustálý smích, sebejistota, sdílená tajemství a tanec, to jsou momenty přátelství, která trvají navždy!

Parfumářské duo Sophie Labbé a Dominique Ropion opět vytvořili vůni, která tlačí hranice závislosti.

Vůně

Tato vůně je inspirována příjemnými vibracemi květu ormondu, návykových mandlí a pomeranče. Je svěží, barevná, evokuje optimismus a osvěžuje libanonskou limonádou s chutí italského citronu a tóny malin. Eleganci a hravost ztvárňuje růže Cassia a černý rybíz. Vůni dotváří nezapomenutelné pačuli, kašmeran a vanilka. Je to více než vůně, je to mládí, přátelství, je to život!

Flakon

Se základem pevného skla – jako by to bylo vyřezáno slunečními paprsky – původní elegantní lahvička byla ozdobena novým designem korálového květu, který krásně odráží barevnost vůně. Více pop, více zábavy, ale stále couture! Známý podpis, modrý smalt, je zachován pouze s malými nuancemi ve víru květů, které kombinují Coral Azalea, Sunset Pink a Mandarin Red.

Kampaň

Girl of Now Forever je také zcela nový „gang“ neodolatelných dívek. Kristine, Hannah a Jasmine, tři modelky s aurou, která překračuje jednoduchou krásu. Společníkem těchto dívek je modrá obloha, slunce a barvy léta tak typické pro kolekci ELIE SAAB. Série unikátních a spontánních snímků všedního dne těchto dívek … navždy!

 

 

Dostupnost: od 1. 2. 2019 v parfumériích Douglas