Ušetřete na tisku díky levným tonerům

Patří vaše domácnost k těm, které se téměř denně nevyhnou potřebě vytisknout si dokumenty, dětem úkol do školy, předlohu nejmenším k vybarvování, občas nějaké fotografie a mnohé další? Anebo dokonce vlastníte společnost a tisk je každodenní nutností, bez níž se jednoduše nejde obejít? Ať je to jakkoli, všichni víme, že tisk dokumentů i fotografií může být poměrně nákladný. Zvláště, pokud nemáte zkušenosti s tím, kde nakupovat levnější tonery, kazety, aby byl tisk co nejlevnější, přitom ale stejně kvalitní, jako u drahých modelů tonerů.

Nakupujte v akcích

Nejjednodušší je najít prodejce, který pravidelně připravuje slevové akce nebo zajímavé kampaně. K takovým patří tonerdepot.cz. Najdete zde kvalitní alternativní tonery za nízké ceny. Bohatá nabídka zajišťuje, že si správný toner vybere každý, kdo používá některý z klasických typů tiskáren.

Právě teď nabízí za akční cenu např. alternativní laserový toner ce285a. Z původní ceny 299 Kč jej koupíte za 269 Kč. Při pokrytí 5 % stránky vytiskne až 2000 stránek. Cena originální náplně je přitom 1 840 Kč.

Dalším příkladem může být alternativní laserový toner q2612a. Tento i výše uvedený toner je plně kompatibilní s tiskárnami HP, což zaručuje kvalitní tisk, i když jde o alternativní náplň. I tady můžete očekávat kapacitu tisku 2000 stran při pokrytí 5 % plochy. Aktuálně tento toner koupíte slevněný z původní ceny 267 Kč za 240 Kč. Originální náplň by vás stála 1 853 Kč.

Vše na jednom místě

Na stránkách tonerdepot.cz najdete nejen tonery, cartridge a náplně do tiskáren Canon, Dell, IBM, Philips, Brother, Epson a další, ale také tiskárny a multifunkční zařízení od předních výrobců za nejvýhodnější ceny. Stejně tak zde nakoupíte i potřeby do kanceláře, jako kalkulačky, skartovačky, power banky, nabíječky, klávesnice, obaly pro notebooky a tablety, datová média a mnohé jiné.

Navštivte tento zkušený e-shop a nakupte si alternativní tonery za skvělé ceny. Nebudete muset řešit tisk pár stránek, o které vás požádají děti a jejich cenu, nebo ušetříte tisíce korun měsíčně za tisk ve vaší firmě.