Víte, co z našeho vzhledu je pro muže nejdůležitější?

Máte pocit, že muže zajímá jen to, jaká jste v posteli, jakou máte postavu a jak velká prsa a zadek máte? Nikdo z nás není dokonalý a každý má své klady i zápory. Toho jsou si samozřejmě muži vědomi a neobdivují na nás rozhodně jen výše zmiňované faktory, ale je toho mnohem více.

Muži se velmi soustředí na náš pohled. To je také důvod toho, že si líčíme oči. Náš pohled za nás řekne víc než dost, a tak potom můžeme na muže svým pohledem zapůsobit a mluvit, i když mlčíme. Nejen správné líčení očí je proto velmi důležité, ale důležité je také obočí. To by mělo být vytrhané a upravené do určitého tvaru.

Nejerotičtější jsou potom na ženě rty. Na ty se muži taktéž velmi často zaměřují a zkoumají jak jejich tvar, tak i plnost. Pokud máte rty malé a úzké, tak si je vytvarujte pomocí konturky a rtěnky, nebo třeba sáhněte po permanentním make-upu, který umí divy. Vaše rty budou krásné napořád.

Vlasy jsou pro muže taktéž velmi důležitým faktorem. Nemusíte být nutně blondýna, aby si vás muž všiml, ale vaše vlasy by měli být zajímavé a zdravé. Péči o ně rozhodně nepodceňujte a kadeřníka si také vybírejte s rozvahou. Investice do vlasů se vám jistě vyplatí. Vlasy jsou korunou krásy.

Důležitá je samozřejmě pro muže i postava, kdy muži až tak nepotřebují, abyste byla vychrtlá, ale aby vaše postava byla symetrická, vypracovaná a bylo vidět, že vám není lhostejná a že na sobě ráda pracujete.

Ruce jsou také velmi důležité. Muži si vaše ruce rádi prohlížejí, protože vědí, že je budou hladit a to se jim samozřejmě bude líbit.

Důležitá je i vaše vůně. Není nic horšího, než když je žena zpocená a zapáchá. Důležité je udržovat si hygienu a používat vůně.

Velmi důležité je také samotné chování ženy. To je další bod, který na nás muži sledují a je pro ně rozhodujícím faktorem.