Dovolená v ubytování Blansko

Přemýšlíte, jak dětem zpříjemnit letní prázdniny a jak byste současně mohli strávit několik hezkých chvil v rodinném kruhu? Vezměte je sebou do Moravského krasu, kde si budete moci vychutnat prostředí v nádherné moravské přírodě. Velmi pohodlné ubytování naleznete v hotelu Probe, který se nachází v moravském městě Blansko. Hotel Probe disponuje osmdesáti pokoji, z nichž každý má svou vlastní koupelnu s WC. S ubytováním Moravský kras budete maximálně spokojeni. Pokud se ptáte, proč zrovna hotel Probe, pak vězte, že lepší výchozí pozici pro Vaše výlety byste jen stěží hledali.

V hotelu Probe je možné využít ke stravování také místní restauraci. Z hotelu Probe se můžete vydat do nedalekého Moravského krasu, kde Vás k návštěvě láká propast Macocha s punkevní jeskyní, jeskyně Balcarka i Kateřinská jeskyně. Ubytování Blansko zajišťuje pro ubytované hosty vstupy do jeskyní Moravského krasu. Jestliže patříte k milovníkům technických zajímavostí, pak Vás určitě potěší, že v nedalekém okolí se nachází muzeum železa v Josefově či větrný mlýn v Rudici. Asi osm kilometrů od města Blanska najdete zámek v Rájci nad Svitavou a čtyři kilometry od ubytování také zříceninu Nový Hrad v Blansku. Více typů na výlety naleznete na této webové adrese www.hotelprobe.cz. V parných letních dnech se můžete zchladit v blanenském aquaparku. Hezké koupání nabízí také místní přehrada či zatopený lom.

Pro milovníky cyklistiky vede Blanskem cyklostezka srdcem jižní Moravy.  V sousedství hotelu si můžete zahrát squash či kuželky. Moravský kras je jasným důkazem toho, že také dovolená v České republice má své kouzlo, za které stojí strávit letošní dovolenou na Moravě!