Věc, kterou od vás muž nechce slyšet

Můžete, ale dokonce nemusíte si uvědomit, že vůbec říkáte tyhle ty slůvka.

Pokud chcete muže umlčet velmi rychle, dozví se, co velmi nerad slyší. Tyhle slova jsou pro ně jedním z nejhorších, kterých se od vás mohou dočkat a jsou také jedním z okamžitých zabijáků nálad a modlí se, aby je od vás neslyšeli. Jako např. ,,Vypadám v tom tlustě? Jsem tlustá!“

Představte si tu nejhorší věc, kterou by vám muž mohl říct, (např. Jsem zamilovaný do tvojí sestry. Někoho jsem zabil.) vynásobte to deseti, přidejte víkend plný golfu a nudy u televize a začnete chápat, jak hrozné je pro ně slyšet ,,Jsem tlustá“ obzvláště od ženy, kterou opravdu mají rádi nebo ještě lépe milují. Pokud žena začne říkat muži jak moc je tlustá, jediné co je napadá je, jak se nejrychleji dostat z této konverzace.

Budete pro ně buď – chytačem komplexů, nebo nemá ráda sama sebe, nebo vlastně přibrala na váze a v tom případě si říkají ,,Tak co?“ Buď s tím něco udělej, nebo se přestaň strachovat a buď přirozená a spokojená se sebou. Ať už je příčina jakákoliv, jsou velmi rádi, když s tím přestaneme.

Poznámka na toto téma od mého kamaráda byla: ,,Nejsem žena, ale hádám, že pokud vám řekneme, ať s tím přestanete, není to ta nejlepší reakce, jakou vlastně očekáváte, když se s mužem na toto téma začínáte bavit. Přesto nás tohle to napadá, když o tom slyšíme.“ Tady se dozvíte proč!

Když řekneme ,,jsem tlustá“ cítí se bezmocně

Poté co uslyší tuhle větu nezáleží na tom kolikrát vám řeknou jak skvěle vypadáte. Vědí, že jim to stejně nebudete věřit. Už jsme takzvaně přešli na tuhle hlubokou stranu plnou nejistot a oni jsou příliš daleko. Muži se nesnáší cítit bezmocně.

Je to garantovaný zabiják skvěle stráveného času

Jakmile řekneme tahle slova, skvělý večer je u konce. Ženy se už v tuhle dobu necítí dobře a jsou ve špatné náladě. Vše co jim partner řekne je už naprosto zbytečné. Samozřejmě, že nebudou souhlasit, ale i tak se nedočkají konce tohoto rozhovoru.

Zaséváme semínko pochybností v jejich myslích

Váš partner ví, že nejste tlustá. Vidí, že nejste tlustá. Tím více však o tom budete mluvit, tím více se bude ptát po důkazech.

Můj kamarád říká: ,,Jednou jsem chodil s opravdu hezkou dívkou, která byla přesvědčená, že má nadváhu. Říkala mi, že si myslí, že je tlustá tak často, až mě moji rodiče přijeli jednoho dne navštívit a já jim ji nepředstavil. Proč? Protože jsem pochyboval, zda to, co jsem viděl, když jsem se na ni podíval, bylo to, co viděli ostatní objektivní lidé.“ Řekneme-li ,,Jsem tlustá“ začne vás muž v jeho mysli spojovat s tukem. A pokud je tohle spojení již jednou v jeho mysli, je velmi těžké ho setřást.

Znejišťujeme je

Muži rozumí tomu, že je to nejspíš velký tlak vypadat neustále skvěle. Je však jednoduché tohle všechno zapomenou, muži se občas také cítí pod tlakem, pokud jim vykládáme, jak jsme tlusté. Navíc se někteří při těchhle slovek pozastaví a přemýšlejí, zda také nemají nějaké to kilo přece jenom na víc a neměli by si koupit permanentku do posilovny. Je to docela propad.

Takže pro příště pokud budeme my ženy mít zase nutkání, ptát se partnera jak vypadáme, jestli jsme nepřibraly a nemáme-li nadváhu, měli bychom si to hned rychle rozmyslet.

Zkusme proti tomu bojovat. Pokud si opravdu myslíte, že jste nějaké to kilo nabrala a vadí vám to, zkuste s tím něco udělat a pokud se jenom obáváte, co na to váš partner vezte, že ten si toho nejspíš ani nevšiml, tak to nezmiňujte. Nestojí to za řeč.