Valentýn nejen ve stylu krásných vzpomínek

Svátek sv. Valentýna patří mezi oblíbené svátky mnohých z nás a co na tom, že někteří muži jej až tolik neřeší. Často se bohužel schovávají za názory, že se jedná vyloženě o komerční svátek, který vznikl pouze za účelem zisku obchodníků a poskytovatelů služeb. Sv. Valentýn se dá prožít mnoha různými způsoby, a to vždy velmi příjemně a pohodlně. Pokusme se tedy najít hned několik možností darů u příležitosti sv. Valentýna. O tom, že možností je obrovské množství, není pochyb.

Pohodové posezení u krbu

Mnohé z nás jsou natolik skromné, že stačí jen pohodové posezení doma u krbu a dobrého vína. Několik deci skvělého ročníku určitě stojí zato. S partnerem můžete probrat různé důležité věci, na které nemáte během všedních dní vůbec čas. Určitě nemusíte zapínat televizi a nebudete potřebovat ani hudbu. Praskání dřeva v kamnech a příjemný klid vám budou tou největší odměnou, kterou si můžete přát. U všeho si můžete prohlédnout třeba kalendář s vlastními fotkami anebo fotografie samotné a připomenout si krásné chvíle, které jste již strávili společně.

Žhavý večer ve dvou

Jestliže patříte mezi spíše náruživější typy, které mají raději divoké noci plné vášně, pak je Valentýn pro vás jako stvořený. Stačí se jen trochu vystrojit, respektive vyzbrojit svůdným spodním prádlem a můžete na toho svého zaútočit vašimi ženskými zbraněmi. O faktu, že budete střílet ostrými, není třeba nijak více diskutovat. Výborným doplňkem celého večera se může stát i šampaňské s jahodami. To si dáte jistě ráda jak vy, tak i váš partner.

Crazy dárky na Valentýna

Dárky na Valentýna mohou být i poměrně šílené a spousta lidí miluje nějaké šílené dárky. Popravdě řečeno, tyto dárky mají pouze za úkol vyvolat u druhého člověka moment překvapení a na nic jiného se nesoustředí. Každopádně se může jednat klidně i o užitečné věci. Mnohdy je vhodnější koupit nějaký dárek, jenž bude pouze označen symboly lásky a pak jej používat běžně po jejich odstranění. Rozhodně není ideální nakupovat nějaké crazy dárky bez nějakého konkrétního praktického užitku za velké peníze.

Je libo adrenalin?

Určité možnosti skýtá na sv. Valentýna i adrenalin. Jestliže patříte mezi ty lidi milující chvíle vzrušení spojené právě s adrenalinovou zábavou, pak není nejmenší problém koupit svému partnerovi adrenalinový zážitek. Asi největší klasikou jsou tandemové seskoky. Malou nepříjemností ovšem budiž fakt, že se jedná o aktivitu, na kterou se nemůžete vydat bezprostředně, ale až v teplejších měsících. Z dalších adrenalinových aktivit jsou zajímavé třeba výlety horkovzdušným balónem. Tento typ aktivity je naplněný i značnou porcí romantiky a nemáte-li strach z výšek, užijete se překrásných pohledů do krajiny, jež pod vámi bude pomalu plynout a mizet v dáli.

Fotokniha jako cesta ze stereotypu

Jestliže nepatříte mezi ty, které by potřebovaly nějak horentně pohyb a aktivity zaměřené na konkrétní činnosti, pak vám jistě postačí posedět a zavzpomínat. Výborným dárkem pro vašeho partnera a lehce sobecky řečeno i pro vás může být fotokniha. Život přináší obrovskou porci momentů, které byste nejraději zakonzervovali, zavíčkovali a nechali si na pozdější časy. To samozřejmě v reálném slova smyslu nejde, nicméně obrazovou dokumentaci si uchovat můžete, a to v těch nejkrásnějších fotografiích. Ve fotoknize budou všechny vzpomínky seřazeny vkusně v jednom. V současné době se jedná o opravdu designově povedené fotoknihy, které vypadají krásně už na první pohled. Přebal je řešen pevnými deskami a fotokniha vydrží i častější zacházení ve vynikající kondici. Jedná se tak o ideální dárek, který bude dělat radost po mnoho let. Fotoknihu si navíc pohodlně vytvoříte online doma, takže v ní budete mít přesně to, co chcete.