Vytvořte si zcela originální fotografie!

Fotoknihy, kalendáře, obrazy či plakáty z vlastních fotografií jsou v posledních letech neustále populárnější. Na Piklio.cz však nyní lze jít ještě dále. K úpravě fotek totiž můžete použít desítky filtrů a efektů, s nimiž dosáhnete snadno a rychle báječných výsledků!

Jak celý proces vlastně funguje?

Vytvořit si různé kompilace z vlastních fotografií, které vypadají báječně, Vám Piklio.cz nabízí dlouhodobě. Aktuálně si nicméně můžete s obrázky svých blízkých či zajímavých míst skutečně pohrát“. Nově Vám totiž Piklio.cz přináší desítky filtrů, efektů a rámečků, s nimiž lze dát fotkám úplně nový ráz. Máte rádi pestrobarevné obrázky, které vypadají netradičně? Nebo si libujete ve vzhledu fotografií ve starých časopisech? Tak jako tak si přijdete na své.

Existuje totiž celá řada možností – černobílé filtry, vzhled staré fotografie, tónované fotky, barevná klasika i barevné efekty. Můžete navíc obrázkům uměle vytvořit vady na kráse, tedy např. škrábance, pomačkanost či celkovou sešlost časem a k dispozici máte také efektní okraje a rámečky. Zkrátka a dobře – samotný průběh tvoření originálních fotografií si určitě oblíbíte. Celý proces je při vší rozmanitosti velice snadný, takže dosáhnete zajímavých výsledků zcela bez komplikací.

Zkuste si již nyní třeba „nanečisto“ vytvořit fotoknihu a přesvědčte se o všech výhodách.

Vysoká kvalita, příznivé ceny

Internetový obchod Piklio.cz Vám výše zmíněnou technikou nabízí možnost vytvořit si fotoknihy, kalendáře, obrazy, plakáty či přání. Veškeré tyto produkty přitom dostanete na kvalitním papíře a navíc rozhodně neutratíte vysoké částky. Mnohé z vás potom jistě potěší možnost nahrát fotky přímo z Instagramu. Pokud se tedy řadíte k náruživým fotografům a chcete si zaexperimentovat, je pro Vás Piklio to pravé.