V čem se bude letos na jaře chodit? V pastelových barvách.

Chcete si vyrazit koupit na sebe něco pěkného a přemýšlíte, jak by to mělo vypadat? Pak si vyberte oblečení v pastelových barvách, ty jsou totiž letos in.

Naštěstí se nejedná pouze o letošní trend, ale zcela jistě to bude trend i na další roky a tak se nemusíte bát toho, že se vám koupená věc, nebude příští rok hodit. V pastelových barvách nemáte co zkazit.

Je pravda, že v minulých letech byla pastelová barva trendy spíše na doplňcích, ale letos jsou to i boty a kabáty, co se v těchto barvách bude nosit. Pokud si to můžete dovolit, tak vsaďte na bundy do pasu, protože ty se letos budou skutečně nosit a budou trendy.

Trendy barvy

Rozšiřte své černobílé variance a rozzařte se v trendy barvách. Veselé barvy vám dodají optimismu a pak vás také vytáhnou z davu. Mezi oblíbené pastelové barvy patří světle žlutá, zelená, fialová, modrá, můžete však mít i oblečení, které je vzorované. Letos sice vzorů dost ubylo, ale i tak se dá v nabídce vybrat.

Pokud milujete barevnost, pak vsaďte na značku Desigual, která je opravdu jedinečná a nabízí pestrost a výjimečnost v jednom. Pokud hledáte něco nadčasového, pak vsaďte na trenčkot. Je celkem jedno, v jaké barvě si trenčkot koupíte, ale klidně můžete zvolit právě jednu z pastelových barev.

Kůže a velbloudí hnědá

Jestliže si troufáte i na odvážnější kombinace, tak vyzkoušejte velbloudí hnědou, která bude v kurzu snad pořád. Je jedno, jaký střih kabátu si v této barvě vyberete, záleží na tom, co chcete schovat a co naopak odhalit, střih volte hlavně podle typu postavy.

Pokud ale chcete být opravdu trendy, tak vsaďte na casual styl.

Kožené kabáty a bundy jsou stále ještě v kurzu, ani těm se nevyhýbejte. Lakovaná kůže nemusí být nutně bílá, hnědá a černá, ale sáhnout můžete klidně po módních barvách v pastelových odstínech. Rozhodně tím nic nezkazíte.