Španělské potraviny od Bassty

Rádi byste s nadcházející jarní sezónou Vašim zákazníkům nabídli nový jídelní lístek, jehož základem by byly kvalitní španělské potraviny? V tom případě byste neměli opomenout nakupování přes internetový obchod www.bassta.cz/produkty.

Společnost BMC Brno se zabývá výběrem gastro balení značky Bassty. U společnosti BMC pořídíte pouze nejkvalitnější potraviny, které se mohou stát chloubou všech Vašim kuchařem připravených pokrmů a ostatní restaurace Vám budou jen tiše závidět. BMC Brno dbá při výběru potravin na trvanlivost i způsob balení. Potraviny značky Bassta jsou baleny ve skle, plechu, ale i plastu. Kromě toho se potraviny značky Bassta vyznačují jedinečnou chutí. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete bohaté spektrum konzervovaného ovoce i zeleniny.

Objednat si na výše uvedené webové adrese můžete také olivové oleje a olivy. Tvoří neodmyslitelnou součást Vašeho jídelního lístku nejrůznější omáčky nebo připravujete hostům pizzy? Pak byste neměli zapomenout ani na rajčatové směsi.  Váš jídelní lístek můžete obohatit například o zapečený lilek s rajčatovou směsí, omeletu s pikantní rajčatovou směsí nebo pečené brambory s rajčaty a rozmarýnem. Se španělskými potravinami od Bassty budete maximálně spokojeni, neboť jsou nejen čerstvé a kvalitní, ale lahodně chutnají.

Jistě oceníte také nabídku gastro balení ryby a maso, v níž najdete například tuňáka ve slunečnicovém oleji. Ze syrového tuňáka můžete připravit Vašim hostům například suši. Velmi oblíbený je také salát z tuňáka.