Nezvládáte správnou péči o vlasy? Objevte tipy, se kterými to bude hračka!

Krásné a zdravé vlasy jsou vizitkou každé ženy. I muži si ženských vlasů všímají mnohem více, než si myslíte. Prozradí o vás mnohé, a proto je třeba o ně řádně pečovat. Dejte sbohem unaveným a suchým vlasům i roztřepeným konečkům. Profesionální péči zvládnete sama doma!

Zázraky na počkání neexistují. Bez odhodlanosti a pravidelnosti to nepůjde.

Pokud opravdu toužíte po zdravých a krásných vlasech, počítejte s pravidelnou péčí. Nemusíte chodit každou chvíli ke kadeřníkovi, zvládnete ji bez potíží svépomocí. Jen to chce trochu odhodlání.

Tip: Vše, co vaše vlasy potřebují, najdete na vlasy-kosmetika.cz! Od kartáčů, přes kosmetiku až po fény a kadeřnické nůžky zde pořídíte za super ceny!

Pravidelné kartáčování je základem. Ač se to může zdát na první pohled triviální, zkuste se sama zamyslet, kolikrát v týdnu si před spaním vlasy nerozčešete. Udělejte pro zdraví a krásu svých vlasů první slib: „Každý večer před spaním si pečlivě rozčešu vlasy.“ Nebude to dlouho trvat a sama si všimnete, že vaše vlasy získají na lesku a hebkosti.

Kromě pravidelného hřebelcování je třeba věnovat se konečkům. Jednou týdně jim dopřejte regenerační kúru a pravidelně je zastřihávejte.

Při mytí vlasů mějte na paměti, že méně je více. Nepoužívejte zbytečně velké množství přípravku. Co byste podcenit neměla, je kondicionér. Zapomeňte na oblíbené 2v1 a raději obětujte pár minut a dopřejte svým vlasům dávku živin.

Tip: Kvalitní přípravky k péči o vlasy pořídíte na vlasy-kosmetika.cz

Každodenní mytí hlavy způsobuje vysušení pokožky a tím rychlejší maštění vlasů, proto si vlasy nemyjte příliš často. Když nebude zbytí, zkuste vyzkoušet suchý šampon.

Není to taková věda, že? Osvojte si tyto ověření tipy profesionálů a těšte se ze zdravé a krásné kštice i vy!