Profesionální pedikúra v Olomouci

Chcete se rychle zbavit nepříjemných mozolů a otoků nohou? Trápí vás kuří oka nebo zarostlý nehet? Máte kožní problémy a hledáte odborníky, kteří vám pomohou? Navštivte naše nové centrum zdraví a krásy v Olomouci, kde se o vás postará tým zkušených specialistů, kteří mají k dispozici nejmodernější vybavení.

Profesionální pedikúra v Olomouci

V Body Factory Olomouc využíváme moderní postupy a především různé typy profesionální pedikúry v závislosti na typu ošetření. Mokrá pedikúra začíná příjemným 15 minutovým odmočením nohou ve vodě se solí a změkčujícími přísadami, které podporují uvolnění a prokrvení končetin. Po chvilkovém odmočení je vaše kůže měkčí a dobře se s chodidly pracuje. Dochází tím ke změkčení různých mozolů a otlaků. Poté přijde na řadu postupné odstranění staré a zrohovatělé kůže, následná úprava nehtů, zastřižení, pilování a případné lakování. Nakonec přichází příjemná relaxační masáž nohou, které vám naši odborníci ošetří speciálním krémem nebo olejem.

Profesionální pedikúra v Olomouci může mít ale i svou suchou variantu. Suchá pedikúra je na rozdíl od předešlé metody založena na brusce, díky které vám obrousíme zrohovatělou kůži do jemna. Tím se jednak sníží riziko pořezání skalpelem, ale zároveň se účinně odstraní kuří oka, ztvrdlá kůže, různé mozoly nebo zarostlé nehty. Suchou pedikúrou se také minimalizuje riziko infekce a poranění. Tato metoda se doporučuje zejména diabetikům nebo lidem s různými kožními problémy.

Body Factory Olomouc

Náš tým tvoří zkušení specialisté, kteří vám pomou v péči o tělo a poradí s formováním postavy. Od prosince se o vás rádi postaráme na nové olomoucké adrese Komenského 16. Dbáme na ověřené a efektivní postupy, tým odborníků a spokojené klienty. Těšíme se na vás ve zbrusu novém centru zdraví a krásy Body Factory Olomouc. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na bfolomouc@seznam.cz.