Udělejte si radost a pořiďte si krásné a moderní stříbrné náušnice

Také patříte k ženám, které se rády zkrášlují, a to nejen, co se týče líčení, ale i zajímavými účesy, oblečením a doplňky? V žádném případě by vám neměly ve šperkovnici chybět zajímavé a slušivé stříbrné šperky. K těm, které vás mohou proměnit v romantickou duši, svůdnou dračici i elegantní krásku patří stříbrné náušnice. Pro které se rozhodnout, aby vám lichotily a podtrhly vaši krásu?

Vyberte si stříbrné náušnice s ohledem na tvar vaší tváře

Naše tváře mají čtyři tvary. Jestliže máte tvář kulatou nebo do tvaru čtverce, budou vám slušet stříbrné náušnice dlouhé nebo střední délky. Vaši tvář opticky prodlouží a zjemní případné tvrdší rysy. Zjemnění můžete dosáhnout i tím, když bude součástí náušnic třpytivý kamínek, ať už půjde o syntetický nebo vzácný typ kamene.

Jestliže máte podlouhlý typ obličeje nebo obličej trojúhelníkový, dlouhé náušnice nechte v klenotech a zvolte krátké modely. Mohou to být známé „pecičky“, ale také jakékoli kratší typy. Budou-li dlouhé kolem jednoho centimetru, budou tím pravým společníkem pro váš neodolatelný look.

Dejte na odiv svůj sexy krk a dekolt

Velkou parádu můžete udělat i s pomocí náhrdelníku. Stříbrné náhrdelníky jsou cenově dostupné, a přitom udělají stejně skvělou službu, jako šperky z bílého zlata, jež jsou výrazně dražší. Je na vás, jestli zvolíte náhrdelník jemný, nenápadný, nebo sáhnete po okázalém náhrdelníku, který bude poutat pozornost. V každém případě, mlaďounkým slečnám sluší spíše jednoduché modely, které mohou mít netradiční přívěšek, honosně zdobené náhrdelníky jsou to pravé pro ženy středního věku nebo dámy starší.

Je skvělé, že si stříbrné šperky můžeme směle dovolit, byť bychom si je chtěly kupovat třeba co čtvrt roku a stále obměňovat svůj vzhled. Díky barevným kamenům nebo netradičnímu zpracování stříbrných šperků můžete koupit náušnice, náhrdelníky, prsteny i náramky, které se dá výborně kombinovat s vaším oblečením i barvou očí. Buďte důvtipná a vyberte si s ohledem na váš vkus, záliby i náturu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *