Správné doplňky stravy a úprava životosprávy vám mohou pomoct s erektilní dysfunkcí

Byť se to nemusí zdát tak, erektilní disfunkci řeší každoročně mnoho mužů po celém světě. Možná bychom si mohli myslet, že se tento problém týká spíše pánů starších, ovšem díky dnešní době se s ním potkává i mnoho mužů mladých. Nezřídka hledá pomoc muži dvacetiletí, třicetiletí či čtyřicetiletí, u nichž byste tuto možnost vůbec nehádali. Naštěstí pomoci si můžeme mnohdy sami. Chce to „jen“ žít zdravěji a pro každý případ začít užívat správné doplňky stravy.

Jak se chovat, abychom se zbavili erektilní dysfunkce

Pokud se vám stává, že je vaše erekce nulová, není kvalitní nebo pomine dříve, než stihne dojít k pohlavnímu styku, můžete vás doprovázet erektilní dysfunkce. Nejde o ni zpravidla v případě, kdy se s nekvalitní erekcí setkáváte jednou za čas, např. v době, kdy máte chřipku nebo jste požili nadmíru alkoholu. Jestliže se ale dostaví opakovaně, je třeba začít se chovat jinak, změnit, co je u vás špatně.

Především jde o úpravu jídelníčku, do kterého je potřeba zahrnout více kvalitního masa, ryb, luštěniny, semínka, ořechy, kvalitní oleje, zeleninu, ovoce, také dostatečně pít čistou vodu a vyhýbat se alkoholu či tučným pokrmům. Máte-li nadváhu, začněte hubnout. Zdravý pohyb pravidelný, na čerstvém vzduchu, udělá divy. Také pravidelně spěte. Nevyspaný člověk pozná únavu nejen na erekci. Vyhýbejte se stresu, dopřejte si dovolenou, relaxujte, začněte se věnovat koníčkům, travte čas s rodinou, přáteli.

Kdy je čas na lékaře?

K dispozici jsou i kvalitní výživové doplňky, jako třeba známý Merlix, který není na lékařský předpis. Naopak Viagra je vždy předepisována jen lékařem. Merlix Senior je určen k pravidelnému dlouhodobému užívání pro trvalou a dlouhou erekci. Merlix Perfektum užíváme před pohlavním stykem, a tak v balení najdete 12 účinných tabletek.

Postarejte se o to, aby bylo vaše tělo i mysl v pohodě a začněte užívat Merlix pro kvalitní erekci. Pokud nepozorujete do pár měsíců zlepšení, vyhledejte lékaře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *