Proč parkovat na letišti se Smile parking?

Cestujete často do zahraničí? Jezdíte na služební cesty nebo na dovolené a obvykle využíváte letecké dopravy? Pak jistě víte, že kromě zajištění letenky, potřebujete vyřešit i parkování vozidla, kterým se na letiště dostanete. Cesta na Ruzyni s sebou totiž přináší právě nekomfortní logistickou dosažitelnost, parkování nevyjímaje.

Pokud nevíte, kde auto odstavit, přijde vám vhod služba Smile parking, jež významně usnadňuje příjezd na letiště a odstavení vozidla. Parkování na letišti Václava Havla se Smile parking vám šetří čas i nervy. Jde o unikátní parkovací projekt, který nemá v českém a evropském prostředí obdoby. S otevřením INFINITY travel center & lounge přímo na letišti Václava Havla v Praze se všem klientům nabízí možnost zaparkovat přímo na letišti! Přeparkování vozu na nedaleké sekundární parkoviště zajistí profesionální zkušený řidič. K dispozici jsou pro vás venkovní plochy i kryté garáže.

Jak to funguje?

V praxi vše probíhá následovně. Přijedete pohodlně až k hale terminálu, kde se vašeho vozu ujme profesionální řidič. Zatímco vy jdete dovnitř k odbavení, řidič vaše auto odváží do zázemí, kde dojde k jeho očistě a případnému úklidu. Po dobu vaší nepřítomnosti je vozidlo hlídáno proti odcizení. V den vašeho příletu bude vaše auto přistaveno před halu, abyste mohli pohodlně nasednout a vyjet na cestu k domovu.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Objednat službu je snadné. Zvládnete to pomocí elektronického formuláře na website. Cenu parkovací služby si můžete vypočítat přímo na rezervačním formuláři. V klidu vašeho domova můžete provést rezervaci a víte, kolik za ni zaplatíte. Finanční částku můžete při příjezdu či odjezdu, hotově i platební kartou.

Navigace na letiště

Přijeďte v pohodlí a bezpečí vlastního vozidla přímo na letiště. Do navigace si zadejte adresu Aviatická 1092/8, Praha 6 – Ruzyně, 161 00. Při příjezdu do letištního areálu se držte v levém pruhu „Terminál 2 – přílety“ a zajeďte přes závoru na parkoviště EUROPORT (T1+T2). Po průjezdu závorou prosím otevřete ONLINE CHECK-IN a obdržíte instrukce, kde zaparkovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *