Účinné prostředky osobní ochrany pro ženy

Každá žena se někdy může dostat do situace, kdy se je zkrátka a dobře potřeba účinně bránit. Je proto nutné být na případný útok náležitě připravena. Nepotřebujete přitom žádné nebezpečné zbraně, ale existují i jiné spolehlivé obranné prostředky!

Spolehlivé pepřové spreje a sprejové svítilny

Branse1Prostředky osobní ochrany dnes samozřejmě můžete sehnat v mnoha variantách. Nebudeme si však nic nalhávat a zdůrazníme hned na úvod, že pro většinu žen (a pravděpodobně i mužů) nejsou teleskopické obušky, nože nebo dokonce střelné zbraně to pravé ořechové. Naštěstí však existuje také další špičkové obranné prostředky, které seženete např. v e-shopu Branse.cz. Jaké výrobky Vám tedy můžeme v každém případě doporučit?

  • Pepřové spreje představují tradiční prostředek osobní ochrany, který je velmi spolehlivý, proto jej nepochybně nalezneme v kabelce mnoha žen. V současné době existují rozličné pepřové spreje, takže si stačí jednoduše vybrat a pak už můžete vyrazit na ulici daleko klidněji. Pepřový sprej totiž odradí každého potenciálního útočníka, aniž by mu ale výrazně ublížil. Pokud tedy hledáte kvalitního „ochránce“, jedná se o výtečné řešení.Branse2
  • Sprejové svítilny jsou další možností, přičemž se vlastně jedná o vylepšenou variantu přechozího obranného prostředku. Jak fungují? Sprejová svítilna je nejen velmi účinným pepřovým sprejem, ale je zároveň vybavena kvalitním LED světlem, které Vám v nebezpečné situaci pomůže s orientací a útočníka navíc značně znejistí. Se sprejovou svítilnou se tak můžete cítit daleko bezpečněji i v případě, že vyrážíte často ven za tmy.

Zaujal Vás některý z výše zmíněných prostředků osobní ochrany? V tom případě si přečtěte, jak se s jejich pomocí účinně bránit násilníkům. Není na tom totiž nic složitého, stačí mít pevné nervy.