Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Malá prsa, příliš velká prsa, pár kil navíc, žádné křivky, … Každou ženu trápí něco jiného. Jedno ale mají společné – jakmile se mají svléknout do plavek, propadají panice. Letos v létě se ale budete cítit sebejistě i na pláži. Poradíme vám totiž, jak si správně vybrat plavky tak, aby zdůraznily vaše přednosti a zamaskovaly nedostatky!

Foto1

Když máte bujné vnady

Příroda vás obdařila opravdu velkými prsy? Pak sama víte, jak je těžké sehnat padnoucí plavky. Najít tu správnou velikost je někdy pořádná fuška, že? Zapomeňte na klasické trojúhelníkové plavky na šňůrky! Vy potřebujete kvalitní střih a řádnou oporu. Kostice jsou nutnost, stejně jako široká ramínka.

Foto2

Tip: Na Astratex.cz najdete velký výběr plavek, které byly speciálně navržené pro velká prsa. U většiny z nich si navíc můžete zvlášť zvolit velikost horního a spodního dílu. Plavky tak skvěle padnou i ženám, které se nepyšní souměrnou postavou.

Když máte plné tvary

Pyšníte se plnými ženskými křivkami? Nestyďte se a vytvořte z nich svou největší přednost – stačí sáhnout po správném střihu plavek.

Ani ženy s pár kily navíc se nemusejí vyhýbat dvoudílným plavkám. Měly by ale zvolit kalhotky s vyšším pasem, který zakryje nedostatky v oblasti pasu a boků. Opticky jim také pomůže jinak barevný horní a spodní díl – výrazná podprsenka odvede pozornost od dolní poloviny těla.

Tankiny jsou v posledních letech stále oblíbenější a pro ženy s plnými tvary představují ideální kompromis mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami.

Foto 3

Tip: Italské plavky Giada mají stahovací efekt. Vytvoří vám sexy křivky a zvednou sebevědomí. Seženete je exkluzivně na Astratex.cz!

Když chcete plnější dekolt

Pokud vás příroda neobdařila zrovna plným dekoltem, díky chytře vybraným plavkám to nikdo nepostřehne! Plavky s vyztužením jsou pro vás nutností. Poohlédněte se po vyztužených plavkách s push-up efektem. Opticky si můžete vypomoci řasením či volánky. A plný dekolt je na světě!