Knížky, které budou vaše děti opravdu bavit!

Vaše dítka nevezmou knihu do ruky, jak je rok dlouhý? Neustále sedí u počítače a čtou možná tak esemesky? Víme, jaké knížky je budou bavit. Konečně si obohatí slovní zásobu a zvednou oči od monitoru!

Malý poseroutka: Nejoblíbenější hlavní hrdina

Dlouhodobě slaví u kluků i holek obrovský úspěch Deník malého poseroutky. Knihy ze série od Jeffa Kinneyho se dlouhodobě umísťují na prvních příčkách v žebříčku nejoblíbenějších knih.

Tip: Všechny díly pořídíte na albatrosmedia.cz. Kromě Deníku malého poseroutky tam najdete spoustu dalších ze super ceny.

Knihy ze série jsou deníky kluka, který se ocitl na víceletém gymnáziu. „Kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně“. Hlavní postava se jmenuje Greg Heffley a za každou cenu se chce stát populární. Jeho cesta na vrchol žebříčku oblíbenosti je ale zdlouhavá. Navíc s sebou pořád musí vláčet nejlepšího kamaráda Rowleyho Jefaersona. A ten ho navíc pořád ztrapňuje.

Malý poseroutka má už osm dílů!

V sérii bylo přeloženo do češtiny již osm dílů a ten nejnovější najdete pod názvem Deník malého poseroutky 8 – Fakt smůla. V tomto zatím posledním deníku se mohou malí čtenáři dočíst, jak se Greg Haffley vypořádá se situací, ve které se na něj vybodnul nejlepší kamarád. A společně s ním zjistí, jak je těžké najít si nové kamarády.

Tip: V sérii najdete také dva tituly s názvy Můj vlastní deník malého poseroutky a Můj vlastní (nový) deník malého poseroutky. Po vzoru Grega Haffleyho si tak děti mohou psát vlastní deník.

U zábavných Deníků malého poseroutky se nasmějí nejen děti. Nad těžkostmi dospívání a puberty se také pobavíte, takže až knihu dočtou vaše děti, určitě si ji přečtěte také!