TRENDY 2016: Oblečte svého muže do letních kousků

Internetový obchod XFER s patnáctiletou tradicí se pyšní bohatým produktovým portfoliem, které zahrnuje sportovně elegantní oblečení. Zapomeňte na svůj šatník, který překypuje moderními kousky, a oblečte svého partnera do letních modelů. V letním období se do popředí prodírají pánská tílka, která by měla být vyrobená ze savého, na dotyk příjemného materiálu. V následujících řádcích vám představíme pestrou nabídku internetového obchodu XFER, ve kterém oblečete svou drahou polovičku od hlavy až k patě.

Velice působivé jsou polokošile, které se vyvinuly z klasického trika. Polokošile je charakteristická límečkem a dvěma až třemi knoflíky pro zapnutí horního dílu. Vybrat můžete z různých velikostí, barev a střihů. Ale to není vše, co online prodejna XFER nabízí.

Tip pro těhotné dámy: těhotenské oblečení online

Pánská tílka pro každou příležitost

Ojedinělostí vynikají pánská přiléhavá tílka s výstřihem jemně tvarovaným do písmene „V“. Zvýrazní mužskou postavu. Rozhodně nic nezkazíte bílou či černou barvou, které patří mezi univerzální barvy. Nicméně v módních trendech, zejména v letním období, se objevují spíše veselejší odstíny. Vašemu miláčkovi bude určitě slušet zelená či červená.

K výrobě tílka se používá bavlněný materiál, který se v horkých letních dnech nosí velice příjemně. Pánská i dámská tílka mají široké uplatnění ať už ke sportování či každodennímu nošení.

Kupte pánská i dámská tílka online

Stačí navštívit webové stránky internetového obchodu www.xfer.cz. Nespornou výhodou je, že tato společnost působí jako velkosklad, tudíž objednávky tílek mohou uskutečnit i velké firmy hledající reprezentativní tílka pro své zaměstnance. A pokud uskutečníte objednávku nad částku 5 000 korun, doprava je zcela zdarma. Sáhněte po polokošilích, tričkách, mikinách, bundách, sportovního oblečení i čepicích.