Taneční party, banket, či svatební hostina? To vše je u nás možné

Hledáte vhodné prostory pro uspořádání společenské akce? Měl by to být firemní večírek, rodinná oslava, taneční party, svatební hostina, nebo klidně i módní přehlídka? Žádný problém. Toto vše nám hudební klub v Praze umožňuje zrealizovat.

Z gastronomické oblasti se zaměřujeme především na pořádání rautů, dokážeme se snadno přizpůsobit, i pokud byste chtěli zařídit kuchyni v daném tématu. Zajišťujeme také produkci hudebních kapel. Repertoár je vskutku široký, volit si můžete z české scény, orientálních rytmů, ale klidně i latinské hudby, vše dle vlastního výběru.

Pokud byste na své společenské akci rádi viděli i živá vystoupení, rádi zorganizujeme vystoupení tanečníků, laser show, vystoupení DJ’s a mnoho dalšího. Vše závisí na individuálních požadavcích, kterým se přizpůsobíme.

Dalším typem akcí, které hudební klub v Praze pořádá, jsou bankety. Ty jsou specifické pro oficiální společenské události a jídlo s nápoji se servíruje sedícím hostům. Dále pak organizujeme koktejly, které jsou méně oficiální a obvykle se konají v dopoledních, či odpoledních hodinách. Číše vína jsou naproti tomu akce vhodné pro příležitosti jako je například podepisování obchodních kontraktů.

Noční klub v Praze, respektive jeho název již pravděpodobně napovídá o tom, že se specializujeme i na pořádání hudebních a tanečních akcí nejrůznějších zaměření. V dolní části klubu je široký taneční parket a o patro výše pak najdete ochozy, kde si můžete odpočinout od tance a popovídat si. Obecně hezky spojují celý prostor a navozují příjemnou taneční atmosféru.