Trápení při ranním vstávání vás může minout. Jak na něj?

Kdo z nás miluje ranní vstávání? Kdo by si rád ještě chvilku nepřispal? Asi každý. Pokud se chceme naučit vstávat a nebýt z toho zdrchaní, měli bychom se na ráno něják motivovat. Motivace u žen by měla být o tom, že si řekneme, tak dneska si na sebe vezmu to pěkné nové tričko.

Nebo například, dneska si uvařím ráno tu vynikající kávu a dám si k tomu ten skvělý croasant, který jsem si včera koupila k snídani. Pak se také můžete motivovat tím, že si večer odlakujete nehty a řeknete si nalakuji si je ráno tím pěkným červeným lakem.

Muži se mohou motivovat tím, že si řeknou, že začnou den ranním sexem, to je hned po ránu vzpruží a vstávat se jim bude mnohem lépe. I oni se však mohou motivovat výbornou snídaní a chutnou ranní kávou. Co se týká dětí, tak i u nich je samozřejmě nutná motivace ke vstávání.

Pokud se dítěti nechce vstávat, tak mu řekněte, že ve školce už na něj čekají kamarádi a chtějí si s ním hrát. Mají tam přichystanou tu skvělou autodráhu a ta báječná autíčka. Dívky zas motivujte na panenky, pověste jim, že musí s ostatními kamarádkami jít vzbudit ve školce panenky a dát jim napapat, nebo jim uvařit.

Aby ranní vstávání nebylo obtížné, je třeba se něčím příjemným motivovat a dopřát si tak něco, co vám udělá hned po ránu radost. Rozhodně nevstávejte s tím, že jdete do práce a co si asi tak na vás ten šéf v té práci opět vymyslí.

Povinnosti při ranním vstávání vypusťte z hlavy a myšlenkami se soustřeďte jen na příjemné věci, díky kterým si vaše ranní vstávání zpříjemníte. Důležité je také chodit včas spát, potom pro vás nebude ranní vstávání až tak strašné, jako když máte naspané pouhé 4 hodiny.