Domácí lázeňská péče

Dnešní uspěchaná doba plná pracovních termínů, povinností a stresů neprospívá našemu tělu. Občas se to na něm projevuje v nejméně vhodnou dobu. Příjdete domů a pocítíte obrovskou únavu. Pleť je náhle vysušená, bolavé svaly nedovolují žádnou aktivitu navíc. Máte jen chuť spočinout v křesle a nezatěžovat se ničím dalším. A přitom je tu tolik dalších povinností. Zastavte se. Je nejvyšší čas dopřát tělu úžasný zážitek relaxace.

Příroda pomáhá

Přírodní kosmetika je prvním krůčkem k vaší spokojenosti. Zajistí kvalitní péči o pokožku celého těla bez nežádoucí alergické reakce, která může vzniknout zatížením pleti chemickými doplňky. Pomocí léčivé moci bylin a řady minerálů dostane vaše tělo tu nejlepší péči. Vaše pleť se rozzáří, odstraní se nežádoucí projevy akné, ekzémů a budete se cítit skutečně svěže.

Potřebná očista těla

Není nad to spočinout až po bradu ve vaně plné horké vody. Úžasný relaxační prožitek jí dodá mořská sůl do koupele s vaší oblíbenou vůní. Na chvíli zavřít oči a vychutnat si jedinečnost chvíle. Pak můžete třeba pokračovat v očistě těla. Lufa je významný pomocník při důkladném mytí. Prokrví celé tělo, používá se při peelingu, v sauně a umožňuje lepší boj s celulitidou. Pak už chybí jen pemza. Dokonale odstraní zrohovatělou pokožku. A tělo je na správné cestě k regeneraci.

Báječná potravina

Vnímáte, jak je vám najednou lépe na těle i duchu? Podpořte je ještě něčím neobvyklým. Třeba taková Quinoa se stala světově nejpopulárnější superpotravinou. Obsahuje totiž vysoké množství bílkovin, vláknin, minerálů a přitom žádný lepek. Také všechny esenciální aminokyseliny, jež si tělo nedokáže samo vyrobit. Přípravou se blíží obilovinám, je výborná v salátech i v polévkách. Nemusíte po ní pátrat daleko. Pořídíte si ji i prostřednictvím internetového obchodu Homespa.cz.