Těstoviny, po kterých neztloustnete

Máte rádi těstoviny, ale nechcete přibrat na váze? Klasické těstoviny vyrobené z mouky jsou bohužel poměrně kalorické. Ale co kdyby existovali speciální těstoviny s chutí téměř podobnou normálním, které mají minimum kalorií? Že to zní jako nesmysl? Ale vůbec ne. Přečtěte si něco o zeleninových těstovinách, se kterými vykouzlíte chutné pokrmy, ale nepřiberete.

100% přírodní produkt

Zeleninové dietní těstoviny Perfect Pasta nejsou žádným chemickým vynálezem. Jedná se o 100% přírodní produkt. Jsou vyráběny z kořenové zeleniny Konjac, která v sobě obsahuje látku zvanou glukomannan, budete se cítit sytější bez toho, abyste museli těchto těstovin sníst obrovské množství. Tato prebiotická vláknina, která navíc prospívá vašemu trávení a zažívání potlačuje další pocity hladu a má kladný vliv na stabilizaci hladiny cukru v krvi. Pro štíhlost a krásu rozhodně zkuste vyměnit klasické těstoviny za tyto dietní.

Pouze 12 kcal ve 100 gramech těstovin!

Neuvěřitelné nutriční hodnoty, které jsou oproti klasickým těstovinám téměř nulové, ocení každý, kdo se snaží žít zdravě. Neobsahují žádný tuk ani lepek jsou vhodné pro celiatiky. Při správném ochucení budou chutnat jako zbytek vašeho jídla a ani nepoznáte, že vlastně jíte velmi dietní náhradu. Hodí se tak pro sportovce, ale i vegany nebo vegetariány, protože neobsahuje vejce ani jiné složky živočišného původu.

Díky kontrolám máte jistotu, že se jedná o skutečně zdravou potravinu

Dietní potraviny často obsahují chemické látky a ve výsledku nejsou příliš zdravé. Dietní těstoviny Perfect Pasta jsou pravidelně kontrolovány Českou laboratoří ALS a jsou vyráběny dle nejvyšších standardů pro maximální kvalitu v EU, konkrétně se jedná o certifikáty HACCP, ORGANIC CERTIFICATE a KOSHER CERTIFICATE. Více informací o certifikátech a zárukách kvality najdete na těchto stránkách.