Dopřejte si díky prodlouženým vlasům hřívu svých snů

Dlouhé a husté vlasy jsou považovány za jeden z nejdůležitějších symbolů ženské krásy. Většina mužů se se zalíbením otočí za ženou s pěkným účesem. Bohužel se však každé ženě nepoštěstilo mít takovou hřívu od přírody. Jistě, i krátký účes může být velmi pěkný a sexy. Avšak proč alespoň jednou nevyzkoušet ošálit Matku přírodu? Proč si pomocí prodlužování vlasů nepořídit přesně tak dlouhé a husté vlasy, po kterých toužíte? I já jsem to vyzkoušela a jsem moc spokojená.

Kadeřnictví, kde prodlužují vlasy různými metodami, je spousta. Já se rozhodla pro salón magDAlena Praha a byla to velmi dobrá volba. Líbily se mi profesionální služby na špičkové úrovni, vstřícný přístup personálu a hlavně výsledek v podobě husté hřívy vlasů až po pás, jak jsem si od dětství přála.

Kvalitní přírodní vlasy jsou nejlepší

Přírodní evropské pramínky vlasů, které v salónu magDAlena používají, jsou kvalitní a vypadají tak přirozeně. Poté, co jsem si zvolila délku vlasů a společně s kadeřnicí jsme vybraly jejich nejvhodnější odstín, byla samotná aplikace bezproblémovou záležitostí. Každý jednotlivý tenký pramínek byl postupně zafixován speciálním kosmetickým voskem za pomoci speciálního zahřívacího přístroje. Hned po zastydnutí vosku zůstaly tyto prameny pevně spojeny s mými vlastními vlasy. Na pohled přitom není vůbec nic poznat.

Žádná omezení a jednoduchá péče

S prodlouženými vlasy se mohu bez problémů věnovat všem aktivitám včetně například koupání, saunování a sportování. Vydrží naprosto běžné zacházení a s trochou péče budou stále krásné. Při dorůstání vlastních vlasů se spoje posunou níže, ale to ničemu nevadí. Do salónu je třeba zajít jen jednou za 3 – 4 měsíce, aby kadeřnice zkontrolovala stav pramenů a posunula je zpět nahoru. Pokud bych si snad rozmyslela mít dlouhé vlasy a chtěla se vrátit ke svému původnímu účesu, není to žádný problém. V salónu vosk rozpustí speciálním rozpouštědlem a bude to. Myslím ale, že to hned tak nehrozí. Mé nové prodloužené vlasy ze salónu magDAlena se mi opravdu velmi líbí.