Jednoduché podzimní líčení

V chladném tmavém ránu se chce málokomu vstávat z postele. Ráno nastává klasický koloběh, rychlé omytí obličeje, snídaně, dlouhé koukání do skříně a nakonec líčení, které mnohým ženám zabere velké množství času. Ženy, které mají nehezkou pleť plnou akné, si nejspíše na jemné líčení netroufnou, zde nabízím líčení pro ženy, které jsou přirozeně krásné a stačí jim pár minut před zrcadlem.

Nejdříve si natřete pleť krémem, je více méně jedno jakým. Já používám nejčastěji Niveu. Poté si na ruku naneste make-up a štětcem pečlivě naneste na celý obličej tak, aby nevznikly barevné rozdíly. Pozor si dejte obzvláště na spodní čelist.

Mnoho žen dělá chybu a zde končí líčení make-upem. Rozetřete ho až na krk do ztracena. Poté vezměte gel či stíny na obočí, a štětečkem pečlivě vpracujte. S vrstvou stínu či gelu to však nepřežeňte. Nechcete přece vypadat jako ruská děvuška.

Na pohyblivé oční víčko naneste jemný perleťový stín. Řasy už jen přetřete lehkou vrstvou řasenky, a pokud se vám zdá pleť bledá, vykonturujte lícní kosti tvářenkou. Máte-li na pleti lesklá místa, jemně je přepudrujte. Nakonec nezapomeňte na rty. V sychravém a následně mrazivém období jsou rty velmi nepříjemně napadány, přesto že si to možná zprvu příliš neuvědomujeme. Výbornou péči a ochranu vašim rtům zaručí kvalitní pomáda na rty.

Teď už můžete omotat teplou šálu kolem krku, zapnout kabát a vyrazit do školy, práce a pak třeba do fitka. Nános make-upu na vaší tváři není tak silný, aby vám s potem stékal dolů. Jestli se budete chtít před cvičením odlíčit, zabere vám tato činnost maximálně dvě minutky.