Stavebnice pro rozvoj schopností malých dětí

Pokud hledáte způsob, jak zapracovat na dovednostech svých potomků, a to zábavnou formou, ideální řešení nabízejí rozličné stavebnice. Ty jsou zdrojem radosti, ale podporují též dětskou imaginaci a zároveň se malí stavitelé učí zručnosti a kreativitě.

Tradiční stavebnice jsou neustále v „kurzu“

Stavebnice jako Cheva či Merkur zná velice pravděpodobně mnoho rodičů, neboť neodmyslitelně patří i k jejich dětství. Do „kategorie“ vzpomínek pak nepochybně náleží rovněž světově proslulá stavebnice Lego. Tato značka má navíc i dnes malým stavitelům rozhodně co nabídnout. Podívejme se tedy ve zkratce na některé veleoblíbené druhy.4kids6

  • Lego City: varianta „Město“ je vyráběna již od roku 1978. Ani v současné době přitom neztrácí nic ze své oblíbenosti, proto neustále existuje pestrá nabídka Lego City. V dětském pokoji tak může vyrůst celá metropole!
  • Lego Friends: stavebnice určená především děvčatům. Plážový domek, zvířecí salon anebo zábava na člunu – to vše můžete pořídit dceři např. k životnímu jubileu.
  • Lego Ninjago: boj dobra se zlem, mnoho propracovaných modelů, a tedy i velké dobrodružství přináší Lego Ninjago, které je určeno zejména klukům.
  • Lego Star Wars: kdo by neznal populární filmovou sérii Hvězdné války? Postavy i modely z tohoto světa mohou „ožít“ i na koberci každého dětského pokoje.

4kids.cz – kvalitní stavebnice a hračky levně

4kids5Internetový obchod Hračky 4kids.cz Vám přináší nejen všechny výše zmíněné stavebnice, ale také mnohé další. To však není ani zdaleka vše. Naleznete zde i pestrý sortiment hraček, a to jak pro děvčata (panenky, kočárky atd.), tak pro chlapce (např. autíčka). Tyto výrobky, stejně jako školní potřeby nebo vybavení dětského pokoje, přitom zakoupíte za příznivé ceny! Stačí nás tedy navštívit a vybrat si.