Stále hledáte elegantní a originální dárek pro svého partnera? Trend velí fotografii ve skle

Valentýn se pomalu ale jistě blíží, a tak každoročně vyvstává otázka, co tedy přesně svému partnerovi pořídit. Taková situace může být o poznání složitější, tvoříte-li pár již delší dobu, a máte tak pocit, že jste vyčerpali všechny zdroje – to byste byli nicméně na omylu, neboť přinášíme tip na dárek, který by vás nejspíše jen tak nenapadl. V následujících řádcích se dozvíte vše, co potřebujete.

Fotografie ve skle

Oním trendem, jak už z názvu článku vyplývá, je takzvaná fotografie ve skle. O co tedy vlastně jde? Jednoduše vyberete vaši nejoblíbenější společnou fotku nebo zkrátka takovou, o které s jistotou víte, že potěší obdarovaného a na internetových stránkách si navolíte design či přidáte text k fotce. Skleněnou desku si poté můžete doladit dle své libosti kupříkladu konfigurací specifického designu a šablony. Možností je také úprava motivu a fontu textu podle vlastního přání. Oblíbené je například k fotce přidat ikonu přehrávače s názvem písničky v podobě Spotify či jiného populárního přehrávače.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně čerstvou záležitost, je třeba si dát pozor na výrobce a samotnou stránku, která produkt nabízí. Za ověřenou považujeme například onglazz. K výrobě desky používají prémiové čiré sklo s jemně vyhlazeným povrchem. Dokonalou kvalitu tisku vaší fotky zajišťují v profesionální UV tiskárně, která zabraňuje poškrábání povrchu. Následně je hotový výrobek zaslán v kartonové krabici, aby během přepravy nedošlo k poškození.

S fotografií ve skle rozhodně nešlápnete vedle při výběru dárku zejména pro vaši drahou polovičku. Vše si jednoduše vytvoříte z pohodlí domova a originální dárek přijde až k vám domů. Každý takový dárek s přidanou hodnotou ve smyslu věnovaní nebo fotky navíc budí také dojem, že jste výběru dárku věnovali čas a energii navíc, což se vždy cení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *