Buďte femme fatale i v pohodlném spodním prádle

Chcete se líbit, cítit se sebevědomě a zároveň mít na sobě pohodlné oblečení, včetně spodního prádla? Poradíme vám, jak na to. Inspirujte se způsoby, jak se líbit sama sobě a okouzlit i ostatní, aniž byste se museli cítit nepohodlně.

Pohodlí, které není vidět

Podle čeho si vybíráte oblečení a dámské i pánské spodní prádlo? Na prvním místě by rozhodně mělo být pohodlí. Možná vás překvapí, že spodním prádlem dokážete změnit držení svého těla nebo styl své chůze. Pokud máte prádlo, které vás nesvazuje a je spíš jako vaše druhá kůže, vaše chůze je sebevědomá a držíte tělo ve zdravé poloze. Nebojte se navenek působit vyrovnaně, a to i díky pohodlnému spodnímu prádlu.

Komfort při nošení

Dopřejte si také komfort při nošení, například u výběru materiálů. Vsaďte na bavlněné kalhotky a muži by měli dát přednost pánským bavlněným trenýrkám. Právě komfortní spodní prádlo vám dovolí obléct si i svůdnější svršky. Nezapomínejte však, že v jednoduchosti je krása a méně bývá často opravdu více.

Kdy oceníte pohodlné spodní prádlo

Pohodlné spodní prádlo oceníte, když se chcete cítit vyrovnaně. Pokud vás čeká důležitá pracovní schůzka, porada, zkouška ve škole nebo třeba oběd a rande s novým partnerem, určitě nechcete řešit, jak vám sedí oblečení.

Zaujměte výrazem a úsměvem

Kromě padnoucího oblečení, decentního líčení a upraveného účesu zaujměte také výrazem a úsměvem. Věděli jste, že úsměv patří mezi první věci, kterých si na vás protějšek všimne. Stejně tak pohled a celkový výraz napoví, zda se probudí vzájemné sympatie.

Kombinujte správné oblečení

Pokud chcete zaujmout své okolí stylem femme fatale, myslete i na správnou kombinaci oblečení. Vyberte si jeden, maximálně dva styly oblékání, které se k sobě vzájemně hodí. Může to být ležérní elegance nebo třeba romantický styl s prvky sportovního stylu.

Odkryjte jen něco

Svůj femme fatale podpoříte také chytrou svůdností. Vyhněte se kombinaci minisukně a trička s výstřihem. Vyberte si jen minisukni nebo zmíněný výstřih a odhalte jen část svého těla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *