Kosmetika k Valentýnu? Poradíme, jak vybrat to pravé

Valentýn, svátek všech zamilovaných, se neodvratně blíží a vy už přemýšlíte, čím svého blízkého obdarujete? Pokud už vás nudí pugéty květin nebo sladké bonboniéry, můžete milovanou osobu překvapit balíčkem kvalitní kosmetiky. Ta jistě potěší a udělá hodně parády. Jak ale vybrat tu správnou, která nebude jen ležet v koutě, ale bude skutečně používaná?

V hlavní roli rozmazlování

Pokud chcete svého miláčka trochu rozmazlit a dopřát dokonalé uvolnění, určitě nešlápnete vedle s kvalitní pěnou do koupele či oblíbenou šumivou bombou. V horké vaně se tělo skvěle prohřeje a díky kvalitnímu produktu i krásně zvláční. Jestli nechcete nechat nic náhodě, zajímavým doplňkem k tomuto dárku může být i hydratační maska na obličej, která zajistí výživu pleti a obdarovaný bude po návštěvě koupelny jen zářit.

Krémy mohou být trochu risk, ale vyplatí se

Pokud jste se rozhodli, že milované osobě zakoupíte pleťový krém, bude důležité znát typ pleti obdarovaného. Můžete vybírat z mnoha značek i typů textur, ale ne vše může adekvátně vyhovovat. Jak tedy zařídit, abyste se trefili? Doporučujeme se zeptat na používanou či vysněnou kosmetiku nebo nahlédnout do skříňky v koupelně, abyste zjistili, co daný člověk používá.

Dekorativní kosmetika jistě potěší

K Valentýnu můžete překvapit i dekorativní kosmetikou. Po skvělém líčení nezapomeňte ale i na správné vyčištění pleti. To by mělo být prováděno dvakrát denně, aby se pleť nezanášela nečistotami, pleťovým mazem a předešli jsme tak tvorbě nepříjemného akné.

Ať už je ve valentýnském dárku cokoliv, nezapomeňte si objednat místa v oblíbené restauraci nebo si udělejte gastronomický zážitek u vás doma. Není nic hezčího než přijít do pokoje plného svíček a společně si vychutnávat večeři, která byla připravena s láskou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *