Sociální sítě jsou v oblibě – jak funguje Facebook

Facebook je fenoménem dnešní doby a kdo jej nemá, ten jako by ani nebyl. Sociální síť Facebook je tu proto, abychom si byli ve virtuálním světě blíž se svými přáteli a to dokonce i s těmi, které nevídáme až tak často a věděli o nich téměř vše i přesto, že nemáme až takovou šanci se navštěvovat.

Díky Facebooku jsme takzvaně na návštěvě u svých známých každý den, dobře víme, co dělají, jak se mají, kde právě jsou, kam se chystají, můžeme si vesele psát a posílat si fotografie, hrát hry a podobně. Prostřednictvím Facebooku jsme neustále s někým v kontaktu.

Nepřipadáme si sami, i když zrovna sami jsme. Trávíme zde spousty času a nejeden z nás začíná den právě připojením na Facebook a až pak se věnuje snídani, raní kávě, či čaji. Facebook nás naprosto pohltil. Jak Facebook funguje?

Chcete-li mít Facebook, tak si jej snadno a rychle založíte a poté si začnete přidávat vaše přátele, se kterými jste pak v kontaktu, vy vidíte, co si dávají na zeď, o čem píší, jaké fotografie přidávají a oni zase vidí to, co si na zeď dáváte vy. Díky tomu o sobě víte a neztrácíte tak informace o tom jak se kdo má a co zrovna dělá.

Na Facebooku můžete i nakupovat, prodávat, hrát hry, informovat se o tom, co se děje u nás i ve světě, jaké bude počasí, můžete si pouštět písničky, hledat inspirace co s volným časem, co uvařit, kam vyrazit, co sledovat, jak si zařídit byt a podobně, je tu prostě vše.

Díky Facebooku budete v obraze. Facebook má většina z nás, ale najdou se i odpůrci, kteří tvrdí, že nikdy Facebook mít nebudou. No uvidíme, jak dlouho jim to vydrží…